Řekněte stop vypadávání vlasů

Možná vás jako většinu žen trápí vypadávaní vlasů, které může být v některých obdobích nadměrné a vy vůbec nevíte z jakého důvodu se tak děje. Řídnutí vlasů se stává velkým strašákem nejen žen, ale také mužů a proto pokud se i vám účes pomalu, ale jistě zmenšuje je na čase s tím něco začít dělat.

Pokud chcete vypadávání vlasů zabránit, je velmi důležité si uvědomit proč tomu tak vlastně je. Mnoho lidí si myslí, že tenhle faktor je dědičný. Ovšem některé výzkumy prokázaly, že u řídnutí vlasů hraje dědičnost roli pouze u deseti procent případů. Kde je tedy chyba? Za zbytek mohou nemoci a civilizační vlivy. Hlavně stres, životní prostředí a špatná životospráva velice ovlivňují váš vlasový porost. Některé faktory ovlivnit můžete, jiné zase ne. Ať už se rozhodnete ve svém životě pro nějakou změnu, nebo ne, vždy můžete tento problém řešit a to doplňky stravy, které dokážou váš problém zmírnit, nebo dokonce vyřešit úplně.  

Vlasová výživa, nebo kosmetika?

I ta nejlepší vlasová kosmetika vám neuzdraví vlas a nezabrání jeho vypadnutí. Slouží k okamžité úpravě vlasů, dodají vám lesk, zafixují účes i navodí pocit vysoké hustoty. To všechno ale jen dočasně a po pár umytích se vaše struktura vlasu vrátí zpět a to z důvodů, že kosmetika nedodává do vlasového váčku potřebné živiny. Jedinou možností jak správně vlas vyživit a podpořit tak jeho růst i omezit jeho vypadávání je vlasová výživa, kterou budete pravidelně užívat spolu s vyváženou zdravou stravou. Jen tak můžete zamezit vypadávání vlasů a přestat se bát, že jednou na hlavu nasadíte paruku.

 

clinical hair care

Jeden z nejlepších doplňků stravy na trhu

Vyzkoušejte doplněk stravy CLINICAL hair – care, který obsahuje velmi účinný KERATIN RENEWAL SYSTEM™ díky němuž se do vlasových buněk dostávají potřebné živiny k tvorbě bílkoviny (kreatinu), která vytváří celkovou strukturu vlasů a rozhoduje také o jejich kvalitě. Tento systém je doplněn o Nutrikomplex zahrnující veškeré důležité vitamíny a minerály. CLINICAL hair – care obsahuje také Pycnograph – IN activator, který slouží pro lepší dostupnost aktivních látek k cílovým buňkám. Navíc je tento Pycnograph obohacen pycnogenol s extraktem ze semen hroznů a ten zvyšuje prokrvení vlasové pokožky. Pokud chcete svým vlasům dát opravdu něco prospěšného a účinného vyzkoušejte CLINICAL hair – care, a sami poznáte, že výsledek bude opravdu viditelný. S tímto skvělým doplňkem stravy se už vypadávání vlasů bát nemusíte.