Reklamní textil musí dobře padnout a být kvalitní

Způsobů, jak propagovat svou značku nebo firmu je mnoho. Jednou z nich je také reklamní textil, který bývá rovněž silným nástrojem k zviditelnění. Z různých průzkumů totiž plyne, že lidé vnímají reklamní textil jako jednu z nejméně obtěžujících forem reklamy. Je zde ovšem jeden háček. Pokud opravdu chcete, aby se vám investice do takové reklamy vrátila, musíte si vybrat toho správného dodavatele. A kdo nabízí kvalitní reklamní trička, mikiny i polokošile za výborné ceny? Tak to se dozvíte v dnešním článku.

Klaďte důraz na kvalitu

Kvalita je opravdu důležitá, a jestliže nemáte s reklamním textilem žádné zkušenosti, hledejte takovou firmu, která nabízí gramáž látky nad 140 g/m2. Neméně důležitou informací je, zda je textil upraven proti vzniku žmolků, má zpevňující pásky proti posílení střihu nebo zdvojené švy.

Zvolte vhodné barvy, střih i design

Kromě kvality nezapomínejte ani na dobře padnoucí střih, hezký design a vhodně zvolené barvy. Pokud reklamní oblečení vybíráte pro své zaměstnance, je dobré se právě jich poptat, jakou barvu či střih preferují. Jen tak budou uspokojeny obě strany.

reklamni_mikiny

Lambeste – záruka spokojenosti

Skvělou volbou je společnost Lambeste. Právě jejich reklamní polokošile a trika získala certifikát Öko-Tex standard 100. Ten je garancí nezávadnosti materiálu a jakýchkoliv škodlivých látek, jako jsou například alergeny, pesticidy či AZO barviva. Jsou držiteli certifikátu pro skupinu II – výrobky pro přímý kontakt s pokožkou (trička, polokošile). Ovšem vysokých kvalit dosahují také reklamní mikiny a výrobky ze softshellu a fleecu. U této společnosti můžete koupit zboží již od jednoho kusu, ovšem u větších objednávek vás čekají zajímavé množstevní ceny.

Vybírejte z celé řady textilu, od triček, polokošil, mikin po bundy, kalhoty, čepice a tašky. Ať si u Lambeste vyberete jakýkoliv materiál, můžete si být jisti, že kupujete opravdovou kvalitu. Věřte, že nebudete litovat.