Ratanový nábytek

Léto je definitivně za námi a padající listí oznámilo nekompromisní příchod podzimu. Čas dlouhých posezení na zahradě za letních vlahých večerů nenávratně skončil. Na zahradě se brzy objeví bílá zimní pokrývka a my se zase budeme těšit na první ozvěny léta.

Pokud také jako my trávíte rádi svůj volný čas na zahradě, u bazénu nebo své terase, jistě jste někdy řešili otázku sedacího nábytku. Těžko mezi se mezi námi najde někdo, kdo by neznal nábytek z umělého ratanu.

 

Umělý ratanový nábytek má spoustu výhod. Patří mezi ně například snadná údržba, jeho trvanlivost a také velká podoba s ratanem přírodním. Nezanedbatelnou výhodou je také fakt, že zahradní ratanový nábytek nemusíte přes zimu uklízet, ale stačí jej překrýt plachtou. Při údržbě ratanového nábytku si vystačíte s houbou a trochou vody. Investice do ratanového nábytku je tak z dlouhodobého hlediska velmi výhodná.

polyratan-shore

Pokud Vás přednosti umělého ratanu zaujali, rádi bychom Vám představili eshop jednoho z největších českých prodejců . Je Jím společnost Apromax. Na jejím eshopu naleznete nejen umělý ratan, ale také veškeré příslušenství. Nově také v sortimentu naleznete tepelné zářiče a zahradní grily. Vybírat můžete mezi zahradními letátkami, jídelními sety a samozřejmě sedacími soupravami.

 

Pokud si s výběrem nevíte rady, neváhejte kontaktovat zkušený personál. Rádi Vám poradí s výběrem a zodpoví veškeré dotazy.