Půjčka na cokoliv a zdarma? To je realita, ne sen!

Potřebujete nakoupit zimní výbavu pro děťátko, rozbila se vám lednice, nebo se vám povedlo nabourat auto? Každého čas od času potká nějaký nečekaný výdaj a toho, kdo nemá vytvořenou patřičnou finanční rezervu, může nepříjemně zaskočit. Naštěstí žijeme v 21. století, kdy je pomoc snadnější než kdy dříve.

Nejlepší je samozřejmě obrátit se s žádostí o pomoc na své blízké. Ne všichni ale máme rodiče či kamarády, kteří by nám mohli půjčit. Možná se jim se svou situací ani nechcete svěřovat, a tak vám prostě nezbývá nic jiného než si jít pro klasickou půjčku. Někteří nebankovní poskytovatelé se k vám ovšem zachovají, jako kdyby byli vaši známí – půjčí vám zcela bez úroků a bez poplatků.

Účel půjčky udávat vůbec nemusíte

U nebankovních úvěrů je naprosto běžné, že nikoho nezajímá, na co si půjčku berete. Nemusíte se nikomu zpovídat, za co jste utratili peníze a proč jich teď nemáte dost. A dokonce není ani nutné s prosbou někam chodit a ponižovat se. Žádost si podáte hezky online během pár minut a nikdo vás u toho neuvidí.

Možná nebudete platit ani žádné úroky

Jistě vás potěší, že půjčka na cokoliv se dá získat i zcela bez poplatku. Splatíte jen tolik, kolik si půjčíte. Pokud tedy potřebujete šest tisíc na novou lednici, za měsíc splatíte zase šest tisíc. Některé nebankovní společnosti totiž klientům nabízí první půjčku naprosto zdarma. Úplně bez podmínek to ovšem není. Maximální výše půjčky je dost omezená (u společnosti Creditstar například na sedm tisíc korun), kromě toho ji musíte splatit v řádném termínu, který činí 30 dní. Pokud budete potřebovat splatnost prodloužit, samozřejmě už platit budete.

Půjčka bez poplatku je možností pro slušné klienty

Jestli tedy potřebujete peníze pouze jednorázově a víte, že je do 30 dnů budete schopní splatit, je půjčka na cokoliv zdarma velmi dobrou příležitostí. Před podáním žádosti si každopádně dobře přečtěte podmínky, ať nejste překvapení. Nekalého jednání se ovšem obávat nemusíte. Takové společnosti už z trhu vymizely díky regulacím ČNB.