Proč pořídit na zahradu dětské hřiště?

Přimět v dnešní době děti k nějaké pohybové aktivitě je občas zázrak. Pokud chcete, aby zrovna vaše nejmenší trávilo více času venku, než doma u televize, pak k tomu musí mít dostatečný důvod, a tím může být například domeček pro děti, nebo dětské hřiště. Právě tyto místa našim ratolestem pomohou rozvíjet motorické schopnosti a zaručeně je udrží na čerstvém vzduchu déle, protože zde budou trávit čas se svými kamarády a zažijí mnoho zábavy.

Důležitá je bezpečnost

Pokud i vy plánujete pořídit svým dětem hřiště, kde by aktivně trávili svůj volný čas, pak nezapomeňte na jejich bezpečnost. Bezpečné dětské hřiště zaručuje klidné hraní dětem a spokojenost rodičům. Bezpečnost ovšem netvoří pouze kvalitní materiály, ze kterých jsou hřiště vyrobena, ale také by měla mít svou bezpečnostní certifikaci.

Čím více prvků, tím větší zábava

Hřiště je místem, kde by se mělo dítě opravdu pořádně zabavit. Skvělou volbou je, pokud mu pořídíte hrací místo na zahradu. Protože vyberete přesně ty prvky, po kterých touží, a kde se nejvíce zabaví. Dětská hřiště mohou obsahovat:

 • pískoviště – nejlépe se zakrytím, aby nedocházelo k jeho znečištění
• skluzavky
• dětské zahradní domky
• houpačky
• různé typy prolézaček i šplhacích sestav

Záleží jen na tom, co vašeho miláčka baví, a také jak je staré a kolik máte na zahradě prostoru. Důležitým faktem je také to, kolik dětí bude hřiště využívat, protože právě k tomu musí být přizpůsobená celková konstrukce.

hriste2

Vyberte to nejvhodnější

Skluzavky.cz vám nabízí dětská hřiště a pískoviště na vaši zahradu i větší sestavy, které se hodí pro obce a školky. Najdete zde výše zmiňované pískoviště, skluzavky či domečky pro děti. Jejich velký výběr umožňuje provést nákup i nejnáročnějším zákazníkům. Kvalitní výroba zajišťuje bezpečnost při hraní a jejich moderní design se hodí do každého exteriéru zahrady. Uvidíte, že jejich hrací prvky si vaši miláčkové zamilují!