Problémy s erekcí se dají řešit různě

Problém s erekcí trápí více než 54 % mužů, a to ve věkovém rozmezí 35 – 60 let. Příčiny vzniku tohoto problému jsou různé. Velkou roli hraje stres, strach, únava, ale může to být příznak i vážnějšího zdravotního problému.

Důvodů je více

Porucha erekce může být jak krátkodobá, tak dlouhodobá. Ke krátkodobým příčinám ve většině případů patří stres, nedostatek spánku i pohybu, kouření, drogová závislost, obezita, strach z neuspokojení nebo velká touha po partnerce. Ačkoliv se mohou zdát tyto příčiny banální a lehce odstranitelné, i z nich se časem může vyklubat problém dlouhodobý a trvalý. Proto je velmi důležité je řešit co nejdříve.

Další problém s erekcí způsobují samozřejmě choroby. K těm nejčastějším patří cukrovka, vysoký krevní tlak i duševní onemocnění, hlavně deprese a depresivní stavy.

Mluvte spolu

Muži problém s erekcí považují ve většině případů za své osobní selhání, a pokud se jedná o trvalejší stav, ovlivňuje to jejich sexuální život, celkové chování, sebeúctu a v neposlední řadě i sebevědomí. Velmi důležité je to, jak se k tomuto problému staví partnerka. Nejdůležitější je komunikace, protože problém s erekcí se týká obou partnerů a mluvit o něm je proto úplně normální. Navíc zkušenosti dokazují, že dobrý partnerský vztah a komunikace je polovina úspěchu u léčby tohoto problému. Důležité je také, aby žena muži nic nevyčítala a neztrapňovala ho. Naopak ho musí pozitivně povzbuzovat.

kamagra_100_mg

Pomoci může přírodní doplněk stravy

Věřte, že většina problémů s erekcí dá řešit. Kromě komunikace a správně fungujícího partnerského vztahu vám může pomoci odborný lékař, ale také vhodný přírodní doplněk stravy s názvem Kamagra. Kamagra je velmi oblíbený produkt k léčbě erektilní dysfunkce i předčasné ejakulace, který by mohl pomoci vašemu partnerovi. Internetový obchod kamagra-info.eu se zaměřuje na prodej tohoto doplňku stravy a můžete se zde dočíst další potřebné informace.