Problém s erekcí není neřešitelný

Problém s erekcí patří k poměrně častému problému. Touto poruchou trpí přibližně 54 % mužů ve věkovém rozpětí 35 – 60 let. Příčiny se pak různí. Může to být stres, strach, únava, ale také vážnější zdravotní potíže.

Příčiny jsou různé

Porucha erekce může být dlouhodobá, ale i krátkodobá. Ke krátkodobým příčinám nejčastěji patří stres, nedostatek spánku i pohybu, kouření, drogová závislost, příliš mnoho jídla a alkoholu, strach z neuspokojení partnerky, nebo velká touha. Může se zdát, že tyto příčiny jsou banální a lehce odstranitelné, avšak pokud nedojde ke změně zdravotního stylu, může se z nich lehce vyklubat problém dlouhodobý a trvalý. Pak ovšem k odstranění vede poměrně delší cesta.

Další problém s erekcí mohou samozřejmě způsobovat choroby. K těm nejčastějším patří cukrovka, vysoký krevní tlak i duševní onemocnění, hlavně deprese.

Důležitá je komunikace

Muži problém s erekcí berou ve většině případů jako osobní selhání a pokud problém trvá dlouhodobě, ovlivňuje to rovněž jejich sexuální život, celkové chování, sebeúctu i sebevědomí. Proto je vždy důležité, jak se k problému postaví partnerka, a to hlavně v komunikaci. Tento problém se týká obou a mluvit o něm je proto normální. Navíc zkušenosti potvrzují, že dobrý partnerský vztah a komunikace je polovina úspěchu jakékoliv příčiny poruchy erekce, ale i jiných sexuálních potíží. Další důležitou věcí je, aby žena muži nic nevyčítala, neztrapňovala ho, ale právě naopak ho pozitivně povzbuzovala. Všechny problémy se totiž dají řešit v klidu.

Vsaďte na přírodní doplněk stravy

Kromě dobrého partnerského vztahu vám může problém s erekcí pomoct vyřešit i vhodný přírodní doplněk stravy Kamagra. Jedná se o velmi oblíbený produkt k léčbě erektilní dysfunkce, který by mohl pomoci i vám nebo vašemu partnerovi. Eredic.cz zajišťuje Kamagra prodej a vy si tak můžete tento doplněk stravy objednat přes internet. Kamagru obdržíte v diskrétním balení do 48 hodin po objednání. Navíc budete mít dopravu zdarma. Nikdy není pozdě řešit svůj problém!