Pro matky, co jsou na děti samy

Děti jsou radost, ale i starost. Každý, kdo někdy nějaké ve své péči měl, dá zapravdu, že jde o činnost velmi náročnou. Mateřská dovolená má k té skutečné sakramentsky daleko, a tak se nikdo nemůže divit tomu, že matky spěchají zpátky do práce, nebo že rodiče přivolají na pomoc chůvy a hlídačky.

 V případě, že patříte k těm, kterým jde z dětí už hlava kolem a nedej bože nemáte funkční babičky, tetičky nebo aspoň kamarádky na hlídání, neváhejte se obrátit na profesionály. Objednejte si hlídání dětí v Praze a udělejte si čas samy pro sebe. V klidu se vyspěte, zajděte si k lékaři bez uřvaného děcka v náručí, najezte se do sytosti a hlavně veze spěchu v restauraci, oprašte číslo ke svému kadeřníkovi, potkejte se s přáteli anebo se realizujte v zaměstnání. Není nad to si zvednout sebevědomí při úspěšném pracovním pohovoru. Přece ještě nepatříte do starého železa!

Aby vás dítě nebrzdilo v kariéře

Děti jsou tím nejdůležitějším životním posláním každé ženy, ale stejně tak i brzdovým pedálem, který nás umí i nehezky vykolejit. Zahrnete-li do svého života agenturu Slunečnice s profesionálními chůvami, dostane váš život nové obrysy a impulsy. Být matkou nemusí být otročina ani řehole. Erudovaná chůva vám dokáže pomoci jednorázově i opakovaně.

Agentura Slunečnice velmi dbá na to, aby si dítě i chůva sedli, proto poskytuje jeden na hlídání na zkoušku zdarma. Slunečnice je rodinnou agenturou, kde je osobní přístup prioritou. Ceny za hlídání dětí jsou velmi příznivé, takže si je může dovolit úplně každý. Začínají od 195 korun za hodinu. Velmi dobře se tak hodí i pro matky samoživitelky, které si mohou díky profesionálním hlídačkám, jež si jejich dítě zamiluje, zajistit například brigádu nebo se vrátit do zaměstnání a finančně si přilepšit.

Chůvy, které budou vaše děti milovat

Nebojte se svěřit dítě do rukou těm, co to s nimi umí. Kromě hlídání u vás doma jsou samozřejmostí doprovody do škol, školek, kroužků, ale i hlídání dětí v hotelech a při firemních akcích. Problémem není ani hlídání nemocných dětí. Chůvy ze Slunečnice dbají na tělesný i duševní rozvoj dítěte. Chůva vnáší do světa dítěte nové impulzy a je milou pomocnicí rodiny, která je k dispozici, když ji rodina potřebuje.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *