Pro krásnou tvář a čistou pleť

Mít hebkou, čistou a pružnou pleť, po tom přece touží každá žena. Přitom to není žádný problém, pokud víme, jak na to. Není třeba navštěvovat kosmetické salony ani experimentovat s občas dost prapodivnými recepty vesnických kořenářek, postačí navštívit stránky e-shopu http://www.maskapilaten.cz/ a hned máme jasno. Pokud použijeme vhodnou čisticí pleťovou masku, vycházející z principu využití přírodních produktů, bude naše pleť hladká, odstraníme nežádoucí černé tečky, zbytky odumřelé pokožky, současně aplikací slupovací pleťové masky provedeme i hloubkové čištění a uvolníme ucpané póry. Důležité je i to, že působení pleťové masky Pilaten zároveň funguje jako velmi účinná prevence proti vzniku akné i již zmíněných černých teček.

Péče a prevence dohromady přinášejí mnohem lepší výsledky

Právě vhodně zvolená a prováděná páče o pleť jsou optimální kombinací pro dosažení opravdu dokonalé pleti. Dokonalá očista pleti není snadná, při omývání nebo saunování sice odstraníme většinu mechanických nečistot a značnou část zaschlého potu i kožního mazu, ovšem někdy stačí nepatrné množství nečistoty a pupínek akné je tu hned, pochopitelně vždy na tom nejméně vhodném a snadno viditelném místě. Právě proto je vhodné jednou nebo dvakrát denně (podle typu pleti a podmínek) použít velmi účinnou slupovací pleťovou masku PILATEN, která dokáže z naší pokožky odstranit i ty nejmenší částečky nečistoty a pleť maximálně uvolnit. Věnovat trochu času správné prevenci se rozhodně vyplatí, stejně jako průběžné čištění pleti, dosažené výsledky budou potom opravdu velmi uspokojivé.

pletova_maska

Snadná aplikace a skvělý výsledek

Při nákupu na http://www.maskapilaten.cz/ si můžeme vybrat jednotlivé balení, balení po třech, pěti, deseti, dvaceti, čtyřiceti, šedesáti nebo sto kusech, pokud si zvykneme tento způsob péče o pleť pravidelně používat, lze tak i docela ušetřit nákupem většího balení. Spotřeba asijských slupovacích masek Pilaten není velká, pokud se naše pleť nadměrně neznečišťuje a nemastí, jedna maska na týden postačí. Ovšem v období dospívání nebo při pobytu v prašném prostředí může být znečištění pleti mnohem větší, potom je na místě použít masku alespoň dvakrát v týdnu. Pro aplikaci stačí obličej omýt od prachu a hrubších nečistot, nepoužíváme žádné krémy ani jiné prostředky, následně jen masku naneseme na celý obličej, případně jen na T-zónu. Co se skrývá pod označením T-zóna? Je to oblast obličeje, ve které čelo tvoří pomyslnou horní vodorovnou linku tiskacího písmene “T” a svislá linka prochází přes nos a končí na bradě. Poté, co maska působí (po dobu patnácti až dvaceti minut) ji snadno sloupneme, chceme-li se přesvědčit o účinnosti kůry, na vnitřní straně sloupnuté masky uvidíme vše, co se skrývalo v pokožce a bylo odstraněno. Pleť zůstane krásně vláčná a pružná. Už po prvním použití bude výsledek na první pohled patrný!

Jak působí a jak se aplikuje slupovací pleťová maska

Pleťová slupovací maska PILATEN je stoprocentně přírodním produktem, neobsahuje žádné chemické prostředky, a proto její používání nenese s sebou ani ty nejmenší nežádoucí účinky. Důležitou složkou je aktivní bambusové uhlí, které má na pleť velmi pozitivní účinky a v asijské kosmetice se používá od pradávna. Zejména při problémech s akné je nenahraditelnou složkou masky, ve které jsou dále obsaženy výtažky z rozmarýnu, grepu a ovsa, měsíčku lékařského, citrusové kůry, vitamíny A, E a B5, jež také prospívají pleti. U mastné a smíšené pleti je už první použití masky neuvěřitelně patrné, při aplikaci dochází současně k projasnění a lepšímu prokrvení pokožky.

Také muži touží po čisté pleti

Závěrem se sluší určitě podotknout, že pleťovou slupovací masku Pilaten nepoužívají jen ženy, je oblíbena i mezi zástupci “silnějšího pohlaví”, pánové všeho věku se také chtějí líbit a mít pěknou hladkou pleť bez závad. Ti mladší se snaží zejména předcházet akné, u těch v pokročilejším věku je čistá pleť bez výrazných vrásek také bezpochyby žádoucí. Zásady používání platí pro muže stejně jako pro ženy, snad jim je občas jen potřeba připomenout, že před aplikací by se měli pečlivě oholit. Účinek bude sice stejný, ale snímání masky mnohem snadnější. Asijská slupovací pleťová maska je i velmi shodným dárkem pro každého.