Přírodní detoxikace organismu je důležitá

Naše tělo bývá v mnoha případech „nečisté“, a to i pokud se snažíme žít opravdu zdravě. Pravidelně sportujeme, nepřejídáme se smaženými výrobky, či nevyhledáváme různé fast foody. Zkrátka s mnoha škodlivinami si naše tělo a vnitřní orgány bez pomoci neporadí. Proto je potřeba jednou za čas provést detoxikaci organismu. Pokud se ptáte i vy: „Jak na to, jak detoxikovat organismus?“. Máme pro vás jednoduchou odpověď – přírodní antioxidanty, které patří k nejlepším pomocníkům při detoxikaci jater, ledvin, ale i celého těla.

 

Se vším vám pomohou přírodní antioxidanty

Přírodní antioxidanty jsou různé látky přírodní povahy, které mají schopnost eliminovat negativní účinky volných radikálů, jež mohou za naše stárnutí i různorodé onemocnění například kardiovaskulární nebo nádorové. Volné radikály jsou však důležité i jako ochrana organismu před mikrobiálními infekcemi, ale je důležité, aby se tento jejich pozitivní účinek nezměnil na negativní. A právě o to se stará antioxidační systém, ve kterém hrají hlavní roli látky působící antioxidačně. Mezi ně patří celá řada vitamínů, minerálů i enzymů, díky nimž se volné radikály rozkládají. Tyto látky spolu navzájem „pracují“ a proto, aby působili tak jak mají, je důležité je přijímat komplexně. Pro organismus je nejvhodnější způsob příjmu pestrá vyvážená strava, ve které nechybí ovoce, zelenina, luštěniny, obiloviny a mléčné výrobky. Jak už jsme ale psali výše, mnohdy ani to nestačí k tomu, aby byl detox organismu správný a úplný. Proto bychom se měli poohlédnout i po ostatních antioxidantech.

 

prirodni detoxikace organismu

 

K jedné z látek pomáhající očistě organismu patří Chlorella

 

Společnost Akuna se specializuje na oblast zdravé výživy a na náš trh přináší velkou škálu doplňků stravy, které bojují právě s volnými radikály. Výrobky společnosti Akuna si můžete objednat na eshopu bytfit.cz, který vám přináší širokou nabídku. Mezi ověřený antioxidační doplněk stravy patří Chlorella – nejstarší jednobuněčná sladkovodní řasa, patřící do rodiny Chlorophyta. V dnešní době jsou její účinky známy po celém světě, do kterého se také rozšířila. Tuto skvělou řasu můžete koupit na bytfit.cz jako produkt pod názvem Chlorella Original MEDICOL či Organic Way Chlorella Bio ve formě tablet. Oba produkty působí nejen na přírodní detoxikaci organismu, ale také podporují imunity, trávení a vylučování. Jejich pozitivní účinky jsou díky celkovému složení Chlorelly, která obsahuje vitamíny, minerály a podobně, ale hlavně je v Chlorelle obsažen růstový faktor CGF, který se skládá především z komponent buněčného jádra této řasy, a proto jsou její účinky skvělé!