Připravte se na plesovou sezónu už dnes

Plesová sezóna je dávno pryč a je nám jasné, že v létě nechcete myslet na zimu. Ovšem právě letní měsíce jsou skvělým obdobím, kdy lehce narazíte na výprodej plesových šatů. Pokud chcete být na taneční období připraveny, přečtěte si dnešní článek, který vám poradí, jak si společenské i plesové šaty vybrat, a co je stále „in“.

Kvalitní materiál i luxusní krajka

Romantická krajka, jemný týl, hedvábný šifon, rozparky, průhledné variace i výrazné zdobení. To vše je u společenských šatů v módě. Jestliže nejste milovnice romantiky a máte rády spíše sportovní styl, pak nemusíte zoufat, protože i vy si z velké nabídky vyberte svou oblíbenou róbu. Hitem loňské sezóny, stejně jako té letošní, jsou splývavější modely, a to jak krátké, tak dlouhé. Nic nepokazíte ani osvědčeným antickým modelem, který je velice nadýchaný a má například vlečku. Pokud toužíte po pozornosti, rozhodně nešetřete luxusními materiály, krajkou a bohatým prošitím třpytivými kameny či flitry. Jestliže si myslíte, že tyto modely jsou pro mladší slečny a vy jste již starší dáma, ale přesto byste chtěla ve společnosti zazářit, oblečte si šaty s krajkovými rukávy a splývavým střihem. U dam s plnější postavou je důležité vybrat model, který bude nějaké to kilo rafinovaně zakrývat.

S barvou si příliš hlavu lámat nemusíte, protože se nosí v podstatě cokoliv a záleží jen na vás, kterou barvu si vyberte a která vám nejvíce sluší. Myslete jen na to, aby odstíny nebyly moc křiklavé. K oblíbeným barvám patří béžová, světle růžová, smetanová, zlatá, ale také černá, tmavomodrá nebo červená. Dlouhé šaty jsou na ples jako dělané, avšak mladší ročníky si mohou dovolit také krátké šatičky. Důležité je, abyste se v modelu dobře cítila a slušel vám.

 

 

spolecenske saty

Plesové šaty si můžete také půjčit

Velký výběr zboží vám zajistí plesové šaty Praha, kde si vybere každá zákaznice. Čeká na vás půjčovna plesových šatů, stejně jako jejich prodej. V Praze na Moráni si půjčíte také svatební šaty a všechny doplňky, které ke svému dni D budete potřebovat, a to za přijatelné ceny. Proto jestli sháníte svatební či společenské šaty, určitě navštivte jejich internetové stránky, kde si vše v klidu prohlédnete a posléze také prodejnu, ve které vám ochotně poradí i pomůže jejich personál.