Při návštěvě Českého Krumlova si vyberte příjemné ubytování

Český Krumlov je město v Jihočeském kraji, které se nachází 22 km jihozápadně od Českých Budějovic. Toto významné turistické i kulturní centrum jižních Čech se rozkládá pod hřebenem Blanského lesa.

 

Český Krumlov je opravdu skvělým místem, a jen stěží byste našli v naší zemi podobné. Jedná se o město, kterým protéká řeka Vltava, a na jejímž břehu se rozprostírá kouzelné staleté bohatství. Český Krumlov je proslaven unikátním komplexem zahrnující Státní hrad a zámek, který byl v roce 1992 zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. A to nejen proto, že hrad i zámek vznikal postupně od 14 – 19. století, ale také díky sedmihektarové zámecké zahradě, která se rozprostírá přes celý areál. V tomto komplexu najdete jedinečné barokní zámecké divadlo. 

 

Zábava po celý rok

 

V Českém Krumlově se nudit nebudete, a najdete si zde zábavu v kterémkoliv ročním období. V zimních měsících můžete navštívit některé z osmi muzeí, pokochat se krásami zasněženého města a relaxovat v jedné z mnoha romantických restaurací. V létě vám nesmí uniknout představení v zámecké zahradě na unikátním otáčivém hledišti. V červnu se ve městě konají nejproslulejší Slavnosti pětilisté růže, díky které se město a všichni v něm vracejí do dob renesance. Samotná krajina města pak láká k turistice, cyklistice i sjíždění Vltavy.

 

Ubytujte se v jednom z nejlépe hodnocených měst

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

 

V roce 2015 se dostalo ubytování v Českém Krumlově do žebříčku stovky destinací s hotely i ostatním ubytováním, a umístilo se na skvělém 11. místě. Což dělá toto město nejen jedinečným místem s mnoha památkami a možností aktivního i pasivního odpočinku, ale také s opravdu skvělými možnostmi ubytování.

 

penzion

 

Penzion Rosa – skvělé ubytování v Českém Krumlově

 

Ubytování Český Krumlov vám dává mnoho možností, ale pokud vám můžeme radit, ubytujte se v zrekonstruovaném historickém domě přímo v samotném srdci Českého Krumlova. Dopřejte si pohodlí v rodinném penzionu Rosa, ve kterém můžete strávit jen jednu noc nebo třeba i celé prázdniny. Ubytování Český Krumlov – Penzion Rosa vám nabízí příjemné prostředí, uzamykatelné parkoviště na dvoře, wifi na recepci zdarma, snídaně v ceně ubytování i možnost vzít sebou na dovolenou svého čtyřnohého mazlíčka. Neváhejte a poznejte krásy tohoto města v krásném i příjemném penzionu Rosa!

interiér

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *