Při návštěvě Českého Krumlova si vyberte příjemné ubytování

Český Krumlov je město v Jihočeském kraji, které se nachází 22 km jihozápadně od Českých Budějovic. Toto významné turistické i kulturní centrum jižních Čech se rozkládá pod hřebenem Blanského lesa.

 

Český Krumlov je opravdu skvělým místem, a jen stěží byste našli v naší zemi podobné. Jedná se o město, kterým protéká řeka Vltava, a na jejímž břehu se rozprostírá kouzelné staleté bohatství. Český Krumlov je proslaven unikátním komplexem zahrnující Státní hrad a zámek, který byl v roce 1992 zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. A to nejen proto, že hrad i zámek vznikal postupně od 14 – 19. století, ale také díky sedmihektarové zámecké zahradě, která se rozprostírá přes celý areál. V tomto komplexu najdete jedinečné barokní zámecké divadlo. 

 

Zábava po celý rok

 

V Českém Krumlově se nudit nebudete, a najdete si zde zábavu v kterémkoliv ročním období. V zimních měsících můžete navštívit některé z osmi muzeí, pokochat se krásami zasněženého města a relaxovat v jedné z mnoha romantických restaurací. V létě vám nesmí uniknout představení v zámecké zahradě na unikátním otáčivém hledišti. V červnu se ve městě konají nejproslulejší Slavnosti pětilisté růže, díky které se město a všichni v něm vracejí do dob renesance. Samotná krajina města pak láká k turistice, cyklistice i sjíždění Vltavy.

 

Ubytujte se v jednom z nejlépe hodnocených měst

 

V roce 2015 se dostalo ubytování v Českém Krumlově do žebříčku stovky destinací s hotely i ostatním ubytováním, a umístilo se na skvělém 11. místě. Což dělá toto město nejen jedinečným místem s mnoha památkami a možností aktivního i pasivního odpočinku, ale také s opravdu skvělými možnostmi ubytování.

 

penzion

 

Penzion Rosa – skvělé ubytování v Českém Krumlově

 

Ubytování Český Krumlov vám dává mnoho možností, ale pokud vám můžeme radit, ubytujte se v zrekonstruovaném historickém domě přímo v samotném srdci Českého Krumlova. Dopřejte si pohodlí v rodinném penzionu Rosa, ve kterém můžete strávit jen jednu noc nebo třeba i celé prázdniny. Ubytování Český Krumlov – Penzion Rosa vám nabízí příjemné prostředí, uzamykatelné parkoviště na dvoře, wifi na recepci zdarma, snídaně v ceně ubytování i možnost vzít sebou na dovolenou svého čtyřnohého mazlíčka. Neváhejte a poznejte krásy tohoto města v krásném i příjemném penzionu Rosa!

interiér