Precizní fyzioterapii zajišťují také kvalitní rehabilitační lehátka

Rehabilitace, jinak také fyzioterapie, je obor zabývající se diagnostikou, léčbou i prevencí poruch pohybového systému organismu. Rehabilitační medicína jako obor vznikla a rozvíjela se v Československu v padesátých letech 20. století. Největší zásluhou toho, že byla zařazena mezi obory léčebně preventivní péče, měl Prof. MUDr. Vladimír Janda, Dr.Sc.

Nedílnou součástí cvičení jsou také rehabilitační pomůcky

 

Rehabilitace byla prováděna od konce první světové války, jednalo se o takzvanou péči návratnou. Opravdu velký rozvoj pak nastal v období druhé světové války. Protože právě v této době bylo potřeba mnoho lidí učinit znovu schopnými boje. Od této doby tento obor prošel velkými změnami. Nastal rozvoj nejen v samotném oboru a jeho metodikách, ale také v modernizace přístrojů k provádění elektroléčby, či vodoléčby. Každý fyzioterapeut potřebuje ke své práci kvalitní rehabilitační pomůcky, ke kterým patří overbally, gymbally, therabandy a samozřejmě lehátka se kterými se setkáváme ve všech zdravotnických oborech.

Lehátko je jednou z hlavních a opravdu potřebných pomůcek fyzioterapeuta, které mu výrazně usnadňuje jeho práci. Stejně jako se neustále vyvíjí léčebná rehabilitace, tak velkým pokrokem prošla i rehabilitační lehátka, jež jsou potřebnou součástí každé rehabilitace. A to ať je prováděna v soukromí, nebo v zdravotnickém zařízení.

Rehabilitační lehátko JORDAN

Rehabilitační lehátka společnosti RESI

Pokud i vy uvažujete o koupi rehabilitačního lehátka nebo pomůcek, nenechávejte nic náhodě a vybírejte kvalitu a dlouhou životnost. Právě tu nabízí společnost RESI působící na trhu již 15 let. Od roku 1993 se zabývá výrobou manipulačních stolů vlastní konstrukce pro fyzioterapii. V roce 1998 se stal společníkem firmy Karel Poborský, vicemistr Evropy 96 v kopané, který výrobky třeboňské společnosti poznal na vlastní kůži, a proto se za kvalitu může zaručit. Postupem času začala firma vyrábět stoly i pro jiné medicínské obory, jako je gynekologie, osteopatie a podobně. RESI vám nabízí široký sortiment 43 modelů rehabilitačních lehátek určených k fyzioterapii i Vojtově metodě. Jejich lehátka jsou vyráběna špičkovou technologií s kvalitními komponenty, které zaručují dlouhou životnost. RESI Třeboň spol. s r.o. patří k předním firmám na domácím trhu a v posledních letech si vybudovala skvělé postavení i na zahraničních trzích v Evropské unii. Zkrátka RESI vám nabízí to nejlepší pro vás i pro vaše pacienty.