Pračky a sušičky LORD zajistí péči o prádlo pro celou rodinu

Jedním ze základních stavebních kamenů úspěchu v pracovním i společenském životě je upravený vzhled. A ani skvěle střižený účes od prvotřídního kadeřníka, dokonalá manikúra a svěží pleť nestačí, pokud není perfektní i naše oblečení.

Chceme-li být žádoucí v práci i soukromí, musíme o sebe náležitě dbát

Sledovat módní trendy a mít svůj osobitý styl je samozřejmě důležité. Na druhou stranu ale zdaleka nejde jen o to, zda na sobě máme kvalitní oblečení a dokážeme ho esteticky sladit s doplňky. Základem úspěchu je naprostá čistota. Pokud je náš oděv zašlý nebo na něm dokonce jsou patrné skvrny, rozhodně nikoho neokouzlíme; naopak vzbudíme v našem okolí dojem, že o sebe příliš nedbáme. Navíc ve společnosti stále panuje přesvědčení, že žena zodpovídá za stav oblečení celé rodiny. Můžeme si být jisté, že minimálně část našeho okolí nás bude kvůli zašedlým manžetám mužovy košile nebo skvrnám na potomkových teplácích považovat za nedbalé matky a manželky.

Bez kvalitní pračky a sušičky se moderní žena neobejde

Moderní ženy mají mnohem více povinností než bylo běžné za časů našich babiček. Kromě vykonávání domácích prací a zajištění péče o rodinu chodí většina z nás do zaměstnání. A často na plný úvazek. Někdy si budujeme kariéru, jindy bychom raději byly v domácnosti, ale nedovolí nám to ekonomický tlak. Ať tak nebo tak, bez moderních přístrojů, které udělají alespoň část práce za nás, se v domácnosti rozhodně neobejdeme. A mezi ty nejdůležitější patři právě pračka a sušička.

Spotřebiče LORD jsou zárukou kvality

Spotřebiče LORD se pyšní vysokou spolehlivostí a nízkou spotřebou. Jejich velkou výhodou je i řada úsporných programů. Pračka LORD W1 je ideálním řešením i pro početnou rodinu, dokáže totiž pojmout celých 8 kg prádla. Skvěle ji doplní sušička LORD T1 s tepelným čerpadlem.