Práci v domácnosti vám může usnadnit mnoho pomocníků

Mytí oken nepatří mezi oblíbené činnosti mnoha žen, avšak párkrát do roka této práci stejně ani jedna z nás neunikne. Naštěstí nám dnešní moderní doba zpříjemňuje i tuto činnost, protože pryč jsou doby, kdy naše babičky i maminky myly okna novinami.

Do velkého jarního i zimního úklidu patří bezesporu i mytí oken, které bychom měli udržovat v čistotě, protože jsou naší vizitkou. Uvažovala jste proč právě tuto práci tak nemáte ráda? Možná je to tím, že zkrátka nemáte po ruce ty správné pomocníky i prostředky. Přitom nám jsou k dispozici velmi kvalitní výrobky, s nimiž je mytí oken opravdovou hračkou a práce je hotova za chvíli. Čím tedy okna vyčistit?

Pomůže vám aku stěrka na okna i vysavač

Práci vám usnadní aku stěrka na okna, která se naplní vodou s čisticím prostředkem. Ten poté na okna nastříkáte, rozetřete a stěrkou odsajete. S pomocí této stěrky a trochou zručnosti bez problémů očistíte také okenní rámy. Stěrka na okna je lehká a má široký záběr, práci tak budete mít hned hotovou, a to bez velké námahy a úsilí.

Zajímavým přístrojem je takzvaný vysavač na okna, který se hodí i na čištění velkých prosklených ploch. Snadno se dostanete nejen k oknům ve výšce, ale i k jejich rámům. Práce s vysavačem je velmi hygienická, nenáročná a výsledkem jsou krásně se lesknoucí okna bez šmouh.

Jeden přístroj zvládne vše

Říkáte si, že nejlepší by bylo mít obě tyto věci a nejlépe v jednom přístroji? Teď už ho můžete mít, protože právě toto zboží vám nabízí eshop Drogerie Xantea. Produkt Nexon Window Cleaner v sobě představuje vysavač, čistič oken i stěrku. Přístroj obsahuje nádobu, která se naplní čisticím prostředkem, ten se nastříká na okna, poté pomocí stěrky s utěrkou rozetře a nakonec vše svislými tahy setřete aku stěrkou. Špinavá voda je díky odsávání sbírána do nádobky, kterou po umytí oken pouze vylijete.

Eshop Drogerie Xantea vám nabízí kromě vysavače na okna i další produkty, které vám usnadní práci. Například robotický vysavač na koberce i hladké povrchy, jež vám ušetří práci a vysaje za vás!

Nebojte se moderních vymožeností dnešní doby a usnadněte si práci ještě dnes.