Potřebujete okořenit svůj sexuální život? Pak navštivte sexshop

Mnoho žen jistě napadlo, že by si mohly okořenit svůj sexuální život nákupem nějakého vibrátoru nebo jiné erotické pomůcky. A proč taky ne.  Z pozitivního přístupu k těmto „hračkám“ se totiž těší nejen prodejci, ale také partneři, kteří mnohdy ocení aktivitu svých drahých poloviček. Trh nabízí široký výběr tohoto zboží, jak ale vybrat ten nejlepší vibrátor a v podstatě i diskrétní sexshop? Tak to se dočtete v dnešním článku.

Materiál musí být příjemný na dotek

Zásadní věc při výběru vibrátoru je materiál, ze kterého je vyroben. Na tom se opravdu vyplatí nešetřit, protože některé nekvalitní vibrátory mohou způsobovat alergické reakce. Velké oblibě se tak těší hračky ze stoprocentního lékařského silikonu, který je příjemný na dotek, zdravotně nezávadný, hypoalergenní a pachově neutrální.

S velikostí vibrátoru to nepřehánějte

Důležité je také zvolit si tu správnou velikost. Jestliže si v tomto nejste úplně jistá, pak se řiďte tím, že průměrný evropský mužský penis nejčastěji dosahuje 13 až 15 centimetrů. Na tuto velikost je vaše vagína připravena. Zvláště pak pokud si kupujete vibrátor poprvé.

S vibrací nebo bez

Vibrátor je sice od slova vibrovat, ale na trhu je i mnoho nevibrujících dild. Jaký typ si vyberete je pak opravdu jen na vašem „vkusu“ i na tom, co přesně od své hračky očekáváte. Zároveň se při rozhodování dívejte na design, protože by se vám měl rozhodně líbit.

vibratory

Diskrétnost na prvním místě

Vibrátor a jiné sexuální pomůcky dokážou váš sexuální život okořenit. Ne každá z nás má však odvahu navštívit sexshop osobně. Jsme sice dospělé, ale určitý stud z těchto věcí v nás občas přetrvává. Pokud i vy patříte spíše k těm stydlivým, pak nemusíte zoufat. Máme pro vás tip na sexshop, který je 100% diskrétní a má to i v názvu. Jedná se o e-shop diskretnisexshop.cz. Široký sortiment zboží vám umožní vybrat cokoliv z klidu domova. Veškeré zboží pak přijde v  diskrétním balíčku, ze kterého nikdo nepozná, co jste si objednaly.