Pořiďte si hliníkové dveře a okna

Pokud rekonstruujete dům a nevíte jaká okna a dveře zvolit, pak je pro vás náš článek jako dělaný. Nový kabát vašemu bydlení totiž nemusí dát jen dřevo nebo plast, ale také hliník, který je vysoce stabilní, nehnije, nerezaví a odolá horkým letním i mrazivým dnům.

Hliníková okna nestárnou a jsou bezúdržbová

Možná si říkáte, proč pořizovat hliníková okna, když jsou v dnešní době tak oblíbená plastová nebo dřevěná, a navíc pro vás hliníková okna budou v mnoha případech větší investicí? Tak to vám hned řekneme. Tato okna jsou totiž konstrukčně tužší a prakticky bezúdržbová. Jejich cena proto odpovídá jejich kvalitě. A hliník nestárne tak jako plast nebo dřevo. Vydrží vám skoro „do smrti“, aniž byste museli provádět jakékoliv pravidelné obnovy. Některá atypická okna, nebo jejich velké rozměry dokonce nelze vyrobit z jiného materiálu, než je hliník.

hlinikova_okna

Pevné, masivní dveře s nejlepší izolací

Stejné vlastnosti, jako mají okna vyrobená z tohoto materiálu, mají i hliníkové dveře, které zůstávají po celou dobu životnosti budovy plně funkční a zároveň si zachovávají svůj přirozený vzhled. Hliníkové dveře mají opravdu mnoho vlastností. Jsou masivní, pevné, bezpečné a splňují ty nejnáročnější tepelně izolační nároky. Věřte, že dveře i okna ve většině případů patří k nejnamáhavějším částem budovy, a proto se do nich vyplatí investovat.

Česká společnost specializující se na hliník

Ryze česká společnost PRUNIWERK a.s. se specializuje na dodávky a montáž hliníkových oken, hliníkových dveří i střešních světlíků. Firma se rovněž zaměřuje na výrobu hliníkových prosklených fasád, které zajišťují prosvětlení budovy a vypadají i velmi designově. Jejich prací je instalace přirozeného požárního odvětrávání hrající velkou roli v oblasti požární bezpečnosti budov. Dále také provozují zakázkovou výrobu klempířských prvků z ocelových i hliníkových plechů. Takže si můžete být jisti, že o hliníku ví vše.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *