Popusťte uzdu své fantazii a nechte se hýčkat!

Erotické a relaxační masáže nabývají na popularitě. Kdo by také nechtěl uniknout z reality všedního dne tím nejerotičtějším způsobem, jaký si dovedete představit, a přitom nebyl nevěrný?

Pokud jste ve světě erotických masáží nováčkem, zvolte si renomované studio s patřičnými referencemi. Jedno takové najdete třeba na těchto stránkách: https://www.secret-eroticmassage.cz/Erotické a relaxační masáže zde ovládají na výbornou.

Zjistěte si, co vás čeká

Před samotnou masáží si nechte průběh celé masáže vysvětlit. Jinak byste mohli být trošku zaskočeni. Dosud nepoznaná masáž intimních partií, která je součástí každé tantra masáže, přinejmenším bývá skokem do neznáma. Pokud jste ale jedincem otevřené mysli, dokážete se náležitě uvolnit a zapomenout na dění kolem sebe, věřte, že se vám otevře svět dosud nepoznaných prožitků.

masaze

Práce s energií

Tantra masáže začínají tzv. „naladěním“. K tomu dochází prostřednictvím hudby, tlumeného světa a různých vůní. Dobrý masér při tantra masáži pracuje s energií. Rukama přejíždí okolo vašeho těla, jemně vám namasíruje hlavu a další části. V průběhu masáže dochází k dotekům prostřednictvím peříček a kožešin. Vše s jediným cílem, a to dostat vás do extáze, což se většinou daří.

Olejová masáž

Nastupuje tzv. olejová masáž, jejímž úkolem je především naladit vás na masáž intimních oblastí, ke které dojít může, ale nemusí. Hranice si určujete jen vy sami. Jde jen a jen o váš prožitek. Renomovaná studia se nikdy nepouštějí do kroků, které vám jsou tzv. „proti srsti“. Naznačte, že vám nějaký pohyb či dotek nevyhovuje a masérka přestane. Pokud však s masáží intimních oblastí budete souhlasit, můžete si dopřát zevní i vnitřní (hovoříme o ženách). Ta je často doprovázena i vyvrcholením.

Nuru masáže

Nevšedním zážitkem bývají i tzv. nuru masáže, což jsou erotické masáže, které pracují se speciálním japonským NURU gelem. Ten je vyrobený z mořských řas a na pohled připomíná klasický lubrikační gel. Na tělo ovšem působí jako skutečný balzám. Nejenže po něm nádherně klouže, ale díky svým antibakteriálním a výživným vlastnostem kůži maximálně hydratuje. Při takové masáži skutečně omládnete, a to jak na těle, tak na duši.