Pojďte si zahrát o rostoucí nábytek

Možná jste už slyšeli o rostoucím nábytku, ale pořád přesně nevíte k čemu je dobrý? No přece ke zdravému sezení vašeho dítěte. Rostoucí nábytek totiž zajišťuje správnou výšku i hloubku sezení, stejně jako výšku stolové desky. Odpadne vám tak starost s neustálým kupováním nového sedacího nábytku a popřípadě také stolu. Stačí jednoduše nastavit nábytek podle aktuální výšky dítěte. Možná se vám bude zdát počáteční investice trochu vyšší, ovšem věřte, že se vám v konečném důsledku vrátí!

 

Pravidla nemohla být jednodušší

Nyní máte navíc jedinečnou šanci tento nábytek získat zcela zdarma, protože právě v těchto dnech probíhá soutěž o rostoucí nábytek, kterou si vy ani vaše dítě nesmí nechat ujít! Pravidla soutěže jsou jednoduchá, a zvládne je opravdu každý. Stačí, aby vaše dítě nakreslilo obrázek na téma „Můj vysněný pokoj“, vy poté tento obrázek nahrajete do soutěžní aplikace na této stránce a o zbytek se postarají lidé, kteří budou pro nejkrásnější kresby hlasovat.

 

rostouci nabytek

Nejkrásnější obrázky vyhrají skvělé ceny

Hodnota cen je více než 10 000 Kč. První cenu získává obrázek s největším počtem hlasů a na malého malíře čeká krásný rostoucí stůl Mayer Junior. Druhou cenu, židli Actikid ECO, vybírá pořadatel z nejlepších TOP 10 obrázků.

Pojďte soutěžit i vy, protože hodnotné a kvalitní ceny zato stojí!