Plzeň nabízí mnoho krás i skvělé ubytování

Čas dovolených se blíží a vy ještě nevíte, kam se vydáte? Zahraničí vás s rodinou a dětmi neláká? Chtěli byste raději navštívit nějaké město v naší krásné republice? Pak se v dnešním článku dozvíte, proč se vyplatí strávit pár dní v Plzni i které ubytování v Plzni stojí za to!

Mnoho lidí si myslí, že jim toto město kromě pivovarnictví nic nenabízí. To je ovšem omyl, protože západočeská metropole i Plzeňský kraj skrývají mnoho míst, které opravdu stojí za návštěvu.

Za návštěvu stojí nejen náměstí

Srdcí tohoto krásného města je Náměstí Republiky, jež bylo v době svého založení jedno z největších náměstí Evropy. Uvidíte zde Katedrálu sv. Bartoloměje a morový sloup postavený v roce 1681. Prohlédnout si můžete i moderní zlaté kašny, jež někteří nenávidí a jiní milují. Na náměstí se nachází také historická renesanční radnice, kterou postavili podle italského stavitele Giovanniho de Statia. Za zmínku i prohlídku stojí i okolní krásné domy lemující celé náměstí.

V blízkosti Náměstí Republiky si můžete prohlédnout historické podzemí města. Pokud ale chcete zůstat raději na povrchu, pak vás uchvátí Velká synagoga, která je druhou největší v Evropě a třetí největší na světě.

Děti určitě potěší návštěva krásné zoologické zahrady a DINO parku, ve kterém se nachází 30 modelů dinosaurů i 3D kino.

Nejen město, ale také příroda

Po prohlídce města vás čeká i jeho okolí. K přírodním zajímavostem patří třeba Zelenovský rybník u Domažlic, jezírka u Rozvadova, vrchol Železnorudska Špičák i turisty velmi oblíbené a navštěvované přírodní památky U Báby – U Lomu nacházející se u obce Žihle. A nejen to, v Plzni i okolí vás čeká mnoho krás.

Hotel Plzeň     

Doufáme, že jsme vás navnadili a vy si Plzeň nenecháte ujít. Pokud se rozhodnete pro návštěvu, pak věřte, že možnosti ubytování je zde samozřejmě více. My vám, ale doporučujeme Hotel Plzeň, který se nachází cca 5 km od centra města. Hotel Pilsen vám nabízí příjemné ubytování, uzavřené parkoviště, recepci, dobrou restauraci, salonek, WIFI připojení i letní terasu, na které si mohou vaše děti hrát. V hotelu Plzeň vás zkrátka čekají skvělé služby, příjemné prostředí a pohoda.  Což je přesně to, co je na dovolené důležité!