Pivní lázně mají pozitivní účinek na náš organismus

Jistě jste už slyšeli o pivních lázních, které se v poslední době těší velké přízni, a staly se doslova hitem mezi českými i zahraničními milovníky piva. Pivní lázně jsou mezi lidmi oblíbené již od středověku, kdy patřily mezi prověřené léčebné procedury. Lidé už v té době věděli, že je velmi důležitá správná teplota lázně, délka koupele a přesné dávkování jednotlivých přísad. Jedině tak mají koupele ten správný účinek, a vy si díky nim můžete i v dnešní hektické době dobít vnitřní energii, zregenerovat se a dopřát své pokožce jen to nejlepší.

Pro koho jsou lázně vhodné

Pivní lázně patří k opravdu jedinečné lázeňské proceduře, při které se používají přírodní suroviny – chmel, kvasnice a další přírodní látky, jež se používají k výrobě piva. Vše je přírodní, a proto se nemusíte bát žádné alergické reakce. Koupele probíhají ve speciálních vanách a příznivě působí na celý organismus. Tělo dokonale očistí, pokožku zbaví všech pórů i nečistot, vyživí kůži, vyhladí vrásky a celkově bude vaše pleť hydratovaná. Kromě regenerace pokožky působí příznivě na krevní oběh i činnost srdce. Pivní lázeň je rovněž vhodná pro lidi trpící ekzémem či lupenkou. V neposlední řadě má účinek i na vaši psychiku, takže si ji mohou dopřát všichni, kteří jsou ve stresu a každodenním shonu.

pivni_lazne_v_praze

Pivní lázně v Praze

Pivní lázně v Praze

Tyto skvělé koupele můžete najít na více místech České republiky, a proto věřte, že ani Praha není pozadu. Pivní lázně v Praze najdete ve Vinohradském domě, který se nachází na Praze 2, takže v samotném centru našeho hlavního města. Právě zde si můžete užít pivní lázně pro dva i skupinovou zábavu v balneologické pivní vaně, do které se přidává tmavé pivo s vysokým obsahem mikroelementu a vitamínu B současně s nasycenou vodou oxidem uhličitým. Pivní lázně si můžete jednoduše zarezervovat na jejich internetové adrese http://vinohradskydum.cz/. A pak už stačí jen přijít, zregenerovat své tělo, odpočinout si, posílit imunitu a užít si dokonalý servis.