Park Rezidence Klamovka nabízí prémiové bydlení plné luxusu

Hledáte dostupné moderní bydlení v Praze v blízkosti přírody? Chcete být i vy hrdý majitel nového bytu? Park Rezidence Klamovka nabízí vynikající bydlení pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Klamovka je klidné místo na Praze 5, které je ideální pro dlouhodobě spokojený život. Zvládne splnit i ty nejnáročnější požadavky? Určitě!

Prostorné terasy, balkony a parkovací místa.

Klamovka nabízí třicet dva bytových jednotek od 1+kk po 3+kk. Byty mají terasy, balkony, sklepy, luxusní koupelny, parkovací místa. Každý byt má rovněž vstupní protipožární dveře. Základem jejich konstrukce je pozinkovaná kovová vrstva doplněná o speciální hasivou vatu a zárubně odolné proti žáru.

Stylový vzhled bytů Vás jistě uchvátí. Jak si novou nemovitost vybavit?

Máte představu, jak si vybavit svůj vysněný byt, která čeká už jen na správnou příležitost? V rezidenci Klamovka ji můžete realizovat. Ať už chcete šedé stěny v obývacím pokoji či modré barvy v ložnici. Nebo váháte? Nevite jak sladit barvy? Mají být teplé nebo radši studené? Existuje téměř nepřeberné množství variant. Podívejte se na několik tipů, jak si zařídit byt a zbavit se pocitu, že to nezvládnete.

Nevíte, jak vypadá bydlení v novostavbě? Domluvte si osobní prohlídku!

Park Rezidence Klamovka je zcela nový sedmipodlažní dům v blízkosti klidného stejnojmenného parku. Ten se přímo nabízí na procházky s dětmi. Je v něm i restaurace, kde si můžete posedět s přáteli.. Máte zájem se podívat do rezidence? Nečekejte a domluvte si osobní prohlídku. Ta definitivně ukáže, jestli zde budete chtít žít. Během ní si všímejte detailů a celkové atmosféry místa. Dojem z prohlídky vaše rozhodování určitě usnadní.

Lokalita nabízí klid pro rodinu i aktivní život v centru Prahy.

Lokalita je při výběru nového bydlení velmi důležitá. Chcete bydlet blízko kulturního dění a zároveň se každé ráno nadechnout čerstvé přírody? Klamovka vám nabízí obojí. Nachází se totiž poblíž centra Prahy a současně sousedí s několika parky a zelenými plochami. V okolí se nacházejí i přírodní rezervace Anděl Park a Dienzenhoferovy sady.

Kulturní památky a výborná občanská vybavenost.

V blízkosti Rezidence se nachází obchodní centrum Nový Smíchov. Vynikající místo pro nákupy i zábavu. A pokud máte rádi pražské památky, v okolí jich najdete hned několik. Zajděte se podívat například na Strahovský stadion. To sice není klasická památka, jako například Karlův most, ale rozhodně sehrál v české historii své místo.

Na nedaleké Císařské louce , si můžete zaběhat, nebo zajezdit na kole. Navštívit můžete také muzeum Království železnic. Pokud patříte mezi milovníky umění, nachází se zde řada galerií, např. Galerie Futura.

Další památky, které můžete prozkoumat:

  • Portheimka
  • Brown Nosers
  • Petržilkovský ostrov
  • Kostel svatého Václava
  • Fontána Propadliště času
  • Národní dům na Smíchově

Upřednostňujete zdravý životní styl? Na Smíchově můžete!

Sportovci mohou navštěvovat smíchovské fitness centrum Factory Pro, které má i vlastní wellness. Pro zdravou výživu můžete do Nutrendu pokud preferujete biopotraviny, je zde také malá prodejna Rozmarýna, kde najdete, co potřebujete. Pokud byste potřebovali lékaře, můžete využít polikliniku Anděl nebo přímo Motolskou nemocnici. Obě dvě zařízení jsou od Klamovky do 20 minut autem nebo veřejnou dopravou.

Hledáte ideální domov blízko dostupného centra a klidné přírody? Máte rádi moderní a prostorné bydlení? Potom je pro Vás Park Rezidence Klamovka tou správnou volbou. Preferujete zdravý životní styl? Tak vzhůru na osobní prohlídku!

Jaké památky v Praze se Vám nejvíce líbí? Napište nám do komentáře.