Parazité – nepříjemná součást našeho organismu

Asi znáte ten pocit špatného trávení, nadýmání či únavy. Někdy mají tyto problémy jisté odůvodnění, jako je například nevhodná strava, málo spánku nebo nedostatek pohybu. Co ale dělat pokud se tyto problémy dostavují bez příčiny a trápí vás několik týdnů, dokonce i měsíců?

 

Nezvaní „návštěvníci“ způsobují mnoho zdravotních problémů

I já jsem tyto zdravotní problémy pocítila na vlastní kůži, a když se objevily, myslela jsem si, že je to krátkodobá záležitost způsobena většími oslavami v rodině. K špatnému zažívání se ale postupem přidala také velká únava i po odpočinku, bolestivost břicha, hlavy a opravdu nepříjemný stálý pocit nadýmání. Když můj stav trval asi měsíc, řekla jsem si, že navštívím lékaře, protože zdraví máme opravdu jen jedno. A začal nekonečný kolotoč vyšetření. Zprvu se jednalo pouze o krevní testy, a až posléze mě čekaly ty „nepříjemné“ zobrazovací vyšetření. Bohužel k ničemu to nevedlo a podle své praktické lékařky jsem byla naprosto zdravá. Vše uzavřela jako špatné trávení způsobené nevhodnou stravou, i když jsem přesně dodržovala dietu i vše ostatní co mi nařídila. Ze svého stavu jsem začínala být opravdu bezradná, až do doby, než jsem si přečetla něco o parazitech v našem těle.

Jak jsem se vůbec nakazila?

Za celý svůj život jsem nenavštívila žádnou z exotických zemí, jako je Afrika nebo Asie, a proto mě na nějaké parazity nenapadlo ani pomyslet. Že v našem těle koluje spousta bakterií i virů člověk ví, ale paraziti? Slyšela jsem to opravdu poprvé. Po získání více informací jsem zjistila, že mám podobné příznaky, jako ostatní pacienti. Přenos parazitů se děje různě, avšak jednou možností je také nakažení od zvířete. A jelikož jsem velká milovnice psů i koček a chovám doma celkem čtyři kousky, byla jsem přesvědčená, že paraziti jsou i mým problémem.

Nejlepší řešení je Wurm-Ex

Nejdříve mě tento fakt opravdu vyděsil, ale po získání dalších potřebných informací jsem se uklidnila, tento problém se týká skoro 90% lidí. Někdy aniž by o svých „návštěvnících“ věděli, či jim dělali nějaké zdravotní potíže. Já jsem naštěstí při své léčbě – odčervení, narazila na Wurm-Ex, jediný volně dostupný, opravdu vysoce účinný potravinový doplněk, který proti těmto červům působí. Obsahuje extrakt listových pupenů ořešáku královského, jenž přispívá k obraně těla a k normální funkci střev a mikroflóry. Po nasazení této skvělé léčby jsem takřka „ihned“ začala pociťovat úlevu. Jako první se mi upravil problém se zažíváním a bolesti břicha. Asi po 10 dnech užívání Wurm-Exu jsem se začala cítit zase svěží, a dokonce jsem zhubla. Jo a má to ještě jedno velké pozitivum, už si nemyslím, že jsem „blázen“ nebo hypochondr.
Tento přípravek vřele doporučuji všem, kteří mají problémy nejen se zažíváním, ale trápí je také bolesti kloubů, kašel či alergie na jídlo a to vše bez zjevné příčiny.

 

wurm ex