Oživte svůj šatním módními kousky

Konečně je to tady, jaro! Společně s jarním počasím má snad skoro každá žena chuť nakoupit si do svého šatníku nějaké ty nové kousky oblečení, ve kterých by se líbila nejen sobě, ale i svému okolí. A proč ne? Pojďte se podívat, co letos na jaře opravdu frčí.

Nebojte se bohémského stylu

Letošním hitem je takzvaný bohémský styl – šaty a tuniky, třásně, kůže i klobouky. Frčet budou jarní svěží barvy, především fialová, růžová, červená, ale také tmavší odstíny hnědé a cihlové. Opravdovou bohémkou budete, pokud si do svého šatníku pořídíte kimono. Nejčastěji v obchodech narazíte na květinové vzory.

Satén – materiál roku

Materiálem roku 2016 se stal satén, a to pro svůj sexy vzhled i pohodlnost. Zároveň vás bude satén v teplém počasí příjemně chladit. Nosit se bude hlavně na šatech a halenkách, ale nemusíte se bát ani kalhot.

Roztrhané džíny i zkrácené nohavice

Dalším trendem jsou roztrhané džíny, které jsou pro někoho „starým známým“, protože se u nás objevují již druhou sezónu. Pokud je ještě nemáte, pak vám rozhodně v šatníku letos chybět nesmějí. Stejně jako kalhoty se zkrácenou délkou, a to ať džíny, nebo ty klasické. U tohoto stylu nemusíte hned nakupovat nové oblečení, stačí si nohavice ohrnout. Nejefektivněji vypadá 7/8 délka a puky!

tenisky2

Baleríny, tenisky a kecky

K celkovému outfitu nesmí samozřejmě chybět ani boty a doplňky. Stejně jako předešlé roky, i letos jsou módní baleríny, avšak rozhodně si kupte ty do špičky! Baleríny do špičky frčí nejvíce. Stejně jako balerínky jsou stále IN různé tenisky a kecky, které se skvěle hodí jak ke sportovnímu stylu, tak na denní nošení. Nebojte se je zkombinovat například s šaty, nebo sukní – fakt se to nosí.

pasky

Kožené pásky i kabelky

V šatníku ženy samozřejmě nesmí scházet ani kabelky, či pásky, protože právě ony vám dodají potřebný šmrnc. Pokud váháte jaký materiál volit, pak rozhodně sáhněte po kůži, protože právě ona dodává eleganci a zároveň působí svěže.