Ozdobte své auto samolepkou dítěte se jménem

Samolepky v posledních letech našly své místo v našich interiérech. Proč si ale neozdobit například i své auto? Samolepka je totiž ideální prostředek komunikace a slouží rovněž k vyjádření originality a tvořivého ducha. Ať už jste zapálený sportovec nebo entomolog. Nejvíce však bývá používaná samolepka se jménem dítěte. Proč totiž nevykřičet do světa, že jste hrdým rodičem. Chtěli byste takovou ozdůbku na auto i vy? Nevíte, kde ji přesně koupit ani jak ji nalepit? Tak je pro vás dnešní článek jako dělaný.

Nakupte ve správném obchodě

Samolepka dítě v autě se jménem všem okolním řidičům poví, zda máte holčičku nebo kluka a i to, jak se vaše ratolest jmenuje. Jelikož jsme se naučili samolepky používat nejen v našich domácnostech, je obchodů, kde je můžete koupit, více. My vám doporučujeme e-shop samolepkaditevaute.cz, kde najdete široký výběr tohoto zboží.

Velký výběr a dlouhá životnost

Z jejich široké nabídky si můžete vybrat z devatenácti klasických barev i z těch metalických. Životnost samolepek je   4 – 5 let a jejich nalepení je opravdu jednoduché.

Jak samolepku nalepit?

Jak už jsme zmínili výše, lepení není nic složitého, ale měli byste při něm dodržet určité zásady. Na nalepení budete rovněž potřebovat pár pomůcek – technický benzín, dva hadříky, stěrku, nebo nějaký rovný a lehce pružný plast, nůžky a pravítko. S prací nespěchejte.

  • samolepku položte na rovnou plochu a od středu ke stranám ji několikrát přejeďte stěrkou,
  • pořádně očistěte podklad, kam ji budete lepit. Pokud by na něm zůstala nečistota a prach, samolepka by se nenalepila pořádně a zničila by se,
  • odlepte ji z bílého podkladového papíru. Vlastní nálepka musí zůstat na průhledné fólii,
  • odstraňte přenášecí fólii,
  • samolepku přimáčkněte k povrchu čistým hadříkem. Stačí jen přimáčknut, neutírejte ji,
  • teď už bude samolepka dítě v autě dělat ve všem okolí jen parádu.

 

postup

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *