Originální i smyslná…taková je tantrická masáž

V dnešní uspěchané době je velmi důležité vypustit „páru“ a nechat se jednou za čas hýčkat a odpočívat. Skvělým způsobem této relaxace je právě masáž a to ať klasická, nebo v poslední době právě ta tantrická. Užít si ji můžete samostatně, nebo i s partnerem.

 

 

Uvolněte svou mysl

Mnoho lidí si pod pojmem tantrické masáže představí masáž erotickou a někteří dokonce pouze sex. Tak to ale opravdu není. Jedná se o kontaktní masáž, která by měla předávat lidem energii a uvolňovat nejen tělo, ale také mysl. Tantra bere tělo a organismus jako celek, proto se při masáži zaměřuje na celého člověka, ne pouze na záda a tak může dojít i k masáži intimních partií. K tomuto aktu dojde pouze, pokud k tomu dáte svolení před samotnou masáží, kdy s vámi masér vše probere. Samotnou masáž vždy předchází sprcha, nebo koupel. Narozdíl od ostatních masáží je tahle velice jemná a jedná se spíše o hlazení, čímž dochází hlavně k uvolnění psychiky. Řeší různé emoční bolesti a zranění, ovlivňuje psychosomatické nemoci a učí využívat sexuální energii i ji přenáší. K úplnému uvolnění vám může pomoci použití některých pomůcek jako je teplý ručník, vonný olej, peříčka či šátky. Zkrátka tato masáž musí být na všech částech těla příjemná, jinak postrádá smysl.

 

tantricka masaz praha

Opravdová relaxace v Tantra Praha

Masážní studio Tantra Praha vám nabízí tantrické a andělské masáže pro ženy, muže i masáže pro páry. Tantrické masáže Praha provádí také jako jediné studio kašmírovou tantrickou masáž, kterou se u nich můžete naučit, protože ji také vyučují. Jejich klienty čeká opravdu profesionální kvalifikovaný tým v příjemném tantrickém studiu, ve kterém se budete cítit uvolněně. O tomto studiu se můžete dozvědět více na jejich webových stránkách tantramassage.cz. Vyzkoušejte masáže v Tantra Praha, vyzkoušejte nejúčinnější a nejléčivější terapii pro vás a vaši duši!