Originální dárek pro muže? Žádný problém

Originální dárek pro muže? Žádný problém aneb praktický nápadník pro jakoukoliv příležitost zaměřený na pány tvorstva. Pokud tápete, čím obdarujete svého manžela, tatínka nebo strýce o jejich příštích narozeninách, určitě náš článek nepřehlédněte. Poradíme vám a možná vás i trochu inspirujeme.

Zaměřte se na jeho koníčky

Zní to jako klišé, ale pořád je to ta nejlepší rada ze všech. Pokud máte doma milovníka grilování a nejrůznějších letních párty akcí, už si můžete napůl gratulovat. Příslušenství pro grilování bývá totiž vždycky sázkou na jistotu. Teď nemáme na mysli přímo gril, ale spíše různé doplňkové předměty  od pomůcek pro přípravu zeleniny nebo ryb až po speciální tvořítka na hamburgery a další stylové doplňky. Stačí se jen trochu porozhlédnout v zahradní kuchyni a zjistit, co v ní zrovna chybí. A navíc si praktický dárek můžete následně užívat všichni společně.

V každém muži je kousek zálesáka

Romantika táborových ohňů a výprav do divočiny sice už dávno není tím, čím bývala, klukovské sny však nikdy nevyblednou. Pravý zálesácký nůž zabalený do dárkového papíru tak bude určitě sázkou na jistotu, i kdyby měl nakonec skončit jen jako houbařské ořezávátko. Takový dárek dokáže probouzet vzpomínky, což je často cennější než samotný darovaný předmět.

Ani měkké dárky nemusí být nudné

Máte doma spíše prakticky zaměřeného pohodáře, který si na nějaké extrabuřty moc nepotrpí? V takovém případě jděte cestou pohodlí a komfortu. Kvalitní pánské kalhoty potěší malé i velké chlapy, stačí jen zvolit vhodný model a velikost. Těmi klasickými společenskými asi příliš neoslníte, zato sportovní kousky určené i k běžnému nošení do města budou určitě sázkou na jistotu.

 

Ale nemusíte zůstat jen u oblečení. Vždyť můžete snadno darovat i kousek soukromí v podobě pohodlného bavlněného povlečení do ložnice. Už žádné kytičky nebo jednobarevné snadno udržovatelné kousky! Sáhněte po pestrých neokoukaných vzorech v moderním designu a narušte tak úspěšně nadvládu paní domu. I malá revolta se totiž počítá, tak proč ne právě v ložnici?