Originalitě se meze nekladou!

Zima nám klepe na dveře a neodvratně se hlásí o své žezlo. Čas Vánoc a všudy přítomné bílé pokrývky je tady. Zima v každém z nás vzbuzuje rozdílné emoce. Někteří si pod pojmem Vánoc vybaví dlouhé večery naplněné přípravou na štědrý den, zdobení vánočního stromečku a kapra ve vaně. Jiní zase již ne tak příjemný boj se sněhovým přívalem a zimu mnohdy zalézající pod každý záhyb. Ať tak či tak, je jen na nás, jestli si tento krásný čas, který promění vše za okny v pohádkově bílou krajinu zpříjemníme či ne a my Vám není zkusíme ukázat něco, co velmi příjemné je.

K Zimě patří nepostradatelně také kvalitní, pohodlná, funkční a hlavně originální obuv. O tom, že skloubit tyto tři vlastnosti a najít tu vhodnou obuv právě pro Vás je mnohdy nadlidský úkol již všichni víme. Ale možná pomoc je již na cestě. Rádi bychom Vám představili internetový obchod světbot.cz. Konkrétně sněhule značky SNOBOOT. O tom že je tato kolekce povedená svědčí i fakt, že do české republiky bylo dovezeno pouze 56 párů pro tuto zimu. Tak pokud se Vám některé z nabízených líbí, neváhejte, možná brzy nebudou. Pokus se však právě Vám poštěstí urvat si nějaký ten krásný pár sněhulek právě pro Vás, máte zajištěno že budete mít originál. Ale teď si pojďme si nyní prohlédnout detailněji dva páry z kolekce SNOBOOT.

 

snehule2Velmi nás zaujaly sněhule Mutant High Braille v červené barvě. Oceňujeme důraz kladený na vysokou podešev, která Vás ochrání před prochladnutím. Svrchní část obuvi je vyrobena z kvalitní červené nepromokavé textilie. Baví nás také originální vzorek na svršku sněhulí. Tkaničky ke sněhulím jsou dodávány rovnou ve dvou barvách, červených a šedých. Můžete tak kombinovat třeba ledabylou kombinaci každé barvy na jiné botě. Spolu s odepínacím horním lemem na horní části boty tak můžete vytvářet originální kombinace již tak originálního obutí.

snehuleProtipólem této svůdné zářivé červené jsou dívčí sněhule Silhouette. Tyto sněhule se vyrábějí na Slovensku a ke cnosti dodat, že svršek je vyroben v kombinací materiálů kůže a textílie. Samozřejmostí je podešev s protiskluzovým vzorkem, které se postarají o Vaši bezpečnost na nepříznivém povrchu. Sněhule mají vyjímatelnou stélku.

Ať tak si vyberete některé z námi popisovaných, nebo zvolíte z mnoha dalších a neméně atraktivních, jistě Vám za vhod přijde také doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč, odeslání zboží do 24 hodin a mnoho dalších výhod. Přejeme příjemné nakupování!