Omalovánky na plátně jsou dekorace i hračka rozvíjející kreativitu

Na trhu se objevila novinka – omalovánky pro děti na plátně. Jde o různé veselé obrázky jako jsou kytičky nebo zvířata vytištěné na fotoplátně stejně jako obraz. Dostanete k nim i speciální barvy a vaše děti je mohou samy vymalovat. Vytvoří si tak vlastní dekoraci, která pro ně bude velmi důležitá. Omalovánky k vytisknutí na plátno si našly své místo i v e-shopu Empikfoto, protože spojují hned několik výhod najednou.

Omalovávání je tvořivá zábava

Omalovánky rozvíjejí dětskou kreativitu. Děti se baví aktivně a tříbí si barvocit. Pokud ale vymalovávají omalovánky, které běžně najdete na internetu k vytisknutí a nejsou ničím výjimečné, nejspíše je někam založíte. S omalovánkami na plátně tvoří děti své jedinečné umělecké dílo, které si poté mohou pověsit na zeď. Získávají tak na sebedůvěře.

Omalovánky k vytisknutí na plátno budou pro děti něčím úplně novým. Malování speciálními barvičkami je bude bavit a zaměstná je na dlouhé hodiny.  Každé dítě zaujme jiný obrázek, někoho potěší omalovánky se zvířaty, jiného květy nebo motýlci.

Kromě toho, že bude taková práce bavit děti, můžete se u ní sejít celá rodina. Pomozte dětem vybírat barvy, nebo malujte třeba jedno plátno všichni společně.

Výsledný obraz bude dominantou dětského pokoje

A když jsou vaše ratolesti s vymalováváním hotovy, z omalovánek se stává dekorace. Udělejte z hotových omalovánek ozdobu dětského pokoje a pověste je dětem na zeď.

Z omalovánek můžete také vytvořit zajímavou sérii vzpomínek. Kupte dětem každý rok jedny omalovánky na plátně a nechte je tvořit. Pověste je poté vedle sebe jako časovou osu. Omalovánky porostou s dětmi a uvidíte, jak malí umělci postupně přestali přetahovat.

Omalovánky mohou být také dojemným dárkem pro prarodiče. Nechte jejich vnoučata, ať jim vytvoří obrázek podle svého. Babička nebo dědeček si takové od srdce darované dílo pověsí v obýváku a budou na vnoučata každý den vzpomínat.

6 motivů i velikostí

Když se rozhodnete pro koupit omalovánek pro děti, můžete si vybrat jeden z 6 motivů. Vyberte si omalovánky:

–          s motýli

–          s ovocnou mísou

–          s divokým koněm

–          s veselou kočkou

–          s podmořským světem

–          se slonem v pralese

Plátno pro malování je vždy čtverec. Nejmenší rozměr je 30 x 30 cm. Velikosti se poté po 10 cm zvětšují až k největším možným omalovánkám 70 x 70 cm. S velikostí se mění i cena omalovánek k vytisknutí. Nejmenší stojí 300 Kč, největší 700 Kč.  Omalovánky i s barvami k vám domů přijdou za 4 pracovní dny.

Při objednávání omalovánek na plátně musíte projít klasickým fotoeditorem. Můžete tak případně motiv ještě nějak upravit nebo k němu přidat svůj nápis. Když jste s omalovánkami spokojeni, nemusíte od nich zasahovat a jen je objednat.

Darujte zábavu

V dnešní době, kdy děti máloco dostatečně zabaví, mohou být omalovánky na plátně originální novinkou, která zaujme jejich smysly. To, že vytvářejí obraz jako slavní malíři dodá práci na důležitosti a děti se odtrhnou od počítačových her a vymalují si své vlastní zvířátko.