Odrážedla pro děti jsou skvělým pomocníkem při trénování stability

Chce vaše dítě jezdit na kole, ale je na to ještě malé a nejde mu to? Nechcete běhat kilometry u přidržování dětského sedla, aby bylo spokojené? Pak pro vás máme jedno řešení, a tím je odrážedlo.

 

Když je dítě na kolo ještě malé

Dětské odrážedlo je vlastně takové kolo pro děti kolem 2 – 5 let věku. Jeho kostra se od kola moc neliší, ovšem určité odlišnosti zde jsou. Odrážedla pro děti nemají totiž šlapky, ani řetěz a přesto jezdí, a to ještě s velkou výhodou! A tou je, že dítě nemusíte nic učit, jízda jim zkrátka půjde „sama“.

 Toto vozítko je ideálním stupněm mezi tříkolkou a opravdovým kolem. Děti se ho téměř okamžitě naučí ovládat a sami zvládnou řízení i držení rovnováhy. Právě ve věku 2 – 3 let chtějí děti neustále něco prozkoumávat, a to pokud možno „sami“, a dětská odrážedla jsou výborným prostředkem, který jim to umožní. Nejen v parku, ale i při jízdě na nákup či každodenní procházce. Jeho užíváním nezíská dítě pouze radost ze samotné jízdy i ovládání, ale také zdravé sebevědomí, že se vyrovná dospělým. Což se mu bude později v životě určitě hodit.    

Dětská odrážedla vybírejte pečlivě

Na našem trhu je mnoho společností, které se jejich prodejem zabývají. Jak tedy vybrat to pravé? Všímejte si několika kritérií. V první řadě by mělo být hlavně bezpečné s pevným rámem, avšak lehkou kostrukcí. Jen tak ho i dvouleté dítě může samo ovládat. Sedátko se musí dát lehce nastavit a mělo by se dát dostatečně snížit, aby dítě došláplo oběma celými chodidly na zem. Nemělo by obsahovat žádné ostré hrany. A v nespodní řadě by nemělo být vyrobeno z žádných malých plastových částic, které by mohlo dítě spolknout.

Pokud hledáte pro své dítě opravdu kvalitní odrážedlo, i ostatní hračky, nebojte se obrátit na společnost StepTwo, která nabízí americké výrobky značky Step2. Široký sortiment zboží vám kromě zmiňovaných odrážedel umožňuje v klidu domova nakoupit dětská pískoviště, domečky, skluzavky, kuchyňky, houpačky a mnoho dalšího zboží se kterým si vaše ratolesti vyhrají. Při koupi hraček vsaďte na kvalitu za skvělé ceny, což u společnosti StepTwo opravdu najdete.