Odměňujte svého miláčka kvalitními pamlsky pro psy

Dnešní trh je přesycen skoro každým zbožím a tak je jasné, že i pro vaše zvířecí miláčky je k dostání skoro všechno. Stejně jako je velké množství krmiv, tak i druhy psích pamlsků jsou pestré. Pro psy slouží pamlsky především jako odměna za dobře vykonaný cvik, nebo za dobře odvedený povel. Víte ale přesně, kdy takovéto pochoutky vašemu čtyřnohému příteli podávat a jakým způsobem?

 

Jako odměnu pamlsek psovi podáváme po dobře odvedené „práci“ vždy nejlépe do 5 vteřin. Po delší době jeho odměna pak už nemá takový význam a pejsek vlastně přesně neví, za co dobrotu dostal. Nikdy nezaměňujte pamlsky pro psy s maličkostí, kterou pes dostává jenom tak kdykoliv během dne, protože pak už nejde o psí pamlsky, nýbrž o doplněk stravy. Pejsek by vám pak neudělal cvik, nebo povel, který chcete, protože by si řekl, že přece nic nemusí dělat, když odměnu dostane během dne a vlastně za nic. Takže takzvaný doplněk stravy musí být jiného druhu, než pochoutka a to nejlépe takový, který obsahuje potřebné živiny.

 

pamlsky pro psy

Které psí pamlsky vybrat?

Pochoutek pro psy je široká škála a je jasné, že každá obsahuje něco jiného. Ať už jde o masové pamlsky, nebo vitamínové dobroty mělo by vždy být jeho složení podrobně popsáno na obalu. Důležitou informací, která by tam neměla chybět je, pro jakého psa je vhodný a k čemu.  Obzvláště přínosné jsou dentální pamlsky pro psa, který potřebuje mít svůj chrup čistý stejně jako člověk. Obsahují totiž speciální látky, které pomáhají psovi čistit zuby a odstraňovat zubní plak. Tyto látky se pak uvolňují při žvýkání a mohou mít různé příchutě. Zároveň pejskovi snižují zápach z tlamy. V jejich názvu je v mnoha případech denta.   

Opravdu obrovská škála různých typů, variant a druhů nám umožňuje vybrat pro naše miláčky jen to nejlepší a to nejvhodnější. Mujmazlik.cz vám nabízí mnoho značek, příchutí i možností za velmi rozumné ceny. Odměňujte své psy tím co je pro ně dobré!