Ochutnejte těstoviny 21. století

Patříte k vyznavačkám zdravého životního stylu? Potřebujete zhubnout, nebo se prostě jenom udržet v kondici přes zimu, kdy většina lidí přibere? Jste vegetariáni nebo vegani? A už jste ochutnali jednu z novinek funkčních potravin? Že ne? Tak právě dneska o této závratné potravině 21. století bude řeč.

 

 

 

Přírodní zeleninový pokrm Perfect Pasta

Perfect Pasta jsou 100% přírodní těstoviny, které se sice těstoviny nazývají, ale patří do skupiny zeleniny. Tyto dietní těstoviny totiž neobsahují žádné tuky, mají minimum kalorií a jsou bezlepkové. Patří tedy k vyhledávaným potravinám při celiakii, kdy nemocní nesnesou bílkovinnou mouku – lepek.

 

Kvalitní výroba, pravidelné kontroly

Je to opravdu výjimečný pokrm a velmi rychle si proto získal oblibu mezi nutričními terapeuty i různými odbornými asociacemi. Perfect Pasta jsou vyráběny dle nejvyšších kvalitativních standardů platných pro EU a jejich obsah je taktéž pravidelně kontrolován, a to u renomované České laboratoře ASL.

 

perfect pasta

 

Jednoduchá příprava a skvělá chuť

Nejenom, že Perfect Pasta obsahuje velké množství vlákniny, antiaging polyfenoly a mnoho oxidantů, ale také výborně chutnají. Takže zde mnohdy lidmi používaná věta: „Co je zdravé není chuťově dobré“, opravdu neplatí. Skvělou věcí je samozřejmě fakt, že jejich příprava je časově i technicky nenáročná. Zeleninové těstoviny jsou totiž k dostání v sáčcích s nálevem, a pro jejich konzumaci je stačí pouze scedit a propláchnout horkou vodou. Pokud je chcete konzumovat horké, ponoříte je na 3 minuty do vroucí vody, nebo je jednoduše upravíte na pánvi. Nudle se dají servírovat na mnoho způsobů a špatně nechutnají ani na sladko s medem a oříšky. Pro štíhlost a krásu můžete vyzkoušet mnoho receptů, které vám budou jistě dobrou inspirací.

 

Ať už chcete hubnout, udržet štíhlou postavu, jste vegetariáni, vegani, celiatici nebo jste se jen rozhodli zdravě jíst a nezaplňovat svůj organismus zbytečnou moukou, věřte, že dietní potraviny Perfect Pasta jsou pro vás opravdu tím pravým.