Oblékejte své děti do kvalitního oblečení

S příchodem letních měsíců a horkých dní je mnoho maminek nejistých v tom, jak správně své dítě obléci. Nebude mu zima? Nebo naopak horko? Mám mu dát raději svetřík? Tak to jsou určitě obavy každé milující maminky. V dnešním článku se dočtete něco o tom, jak dítě oblékat i kde levné oblečení pro miminka koupit.

Jak dítě nepřehřát?

Letní oblečení pro děti vybírejte vždy raději ve světlejších barvách, protože právě ty odrážejí sluneční paprsky. Jen barva ale není důležitá, velkou roli při výběru hraje také materiál, který by měl být kvalitní a zabraňovat tak pocení miminka. V horkých dnech můžete usnadnit regulaci teploty v kočárku pomocí odvětrávací matrace a korbičky. Co se týče oblečení, je dobré volit vrstvy, které můžete postupně vysvlíkat a zase podle proměnlivosti počasí oblékat. Špatně oblečené miminko poznáte podle toho, že je zpocené nejen na záhlaví, hlavičce, ale i na tělíčku. Přehřátí signalizuje také vlhké oblečení. Tomuto stavu byste měli předcházet, a to tím, že budete mimino často kontrolovat, a současně ho budete oblékat do kvalitních materiálů. Rozhodně byste měli zapomenout na umělá vlákna, nejen v létě, ale v každém ročním období. Dítěti nejvíce svědčí bavlna, protože právě ona má skvělé termoregulační vlastnosti.

levne obleceni pro deti

Levné oblečení pro miminka nakoupíte na e-shopu

Kvalitní značkové kojenecké oblečení, ale i oblečení pro děti do 5 let nakoupíte na e-shopu Tinky Shops. Široký sortiment zboží se snaží doplňovat o mnoho dalších produktů. Díky tomu můžete nakoupit co nejvíce zboží pro vaše miminko na jednom místě a z pohodlí domova. Možná si říkáte, že takových e-shopů je na našem trhu spousta. Ano je, ale Tinky Shops k nim nepatří. Ten je jiný, nabízí vám totiž možnost účastnit se holandských aukcí, kde můžete nakoupit za super ceny a ještě k tomu zažít trochu „adrenalinu.“ Navíc vám obchod nabízí takzvané Tinkyády – možnost zakoupit vybrané produkty za výhodné ceny. Na jejich stránkách rovněž najdete list přání, který ochrání vás i vaše miminko před nevhodnými dárky.

obleceni pro mimina

Svěřte své dítě do „rukou“ lidem, kteří své práci rozumí, a nakupte nejen kvalitní levné oblečení, ale i obuv, dětskou hygienu, kosmetiku, hračky a mnoho dalších věcí, které vaše dítě potřebuje.