Obaly na Iphone

Pořídili jste si nový mobilní telefon? Abyste předešli škrábancům, či jiným poškozením mobilu, určitě sáhněte po obalech na mobil. V této době sehnat parádní obal na Iphone nebude určitě žádný problém. Obaly na Iphone plní jednu důležitou funkci a tou je ochrana.

Při výběru krytu na mobil je důležitý materiál, ze kterého je kryt vyroben. Mezi nejběžnější materiály patří:

  • Plast,
  • Tvrzený plast,
  • Silikon,
  • Kůže či polyuretanová kůže.

Plastové obaly patří mezi nejběžnější. Spolehlivě chrání mobil před nárazy a poškrábáním, ale při pádu může snadno prasknout.

Silikonové obaly jsou měkké a gumové. Vyznačují se vysokou odolností a pružností. Silikonové obaly dokonale obepínají hrany.

Kožené obaly patří mezi velmi elegantní obaly. Mobil v koženém obalu vypadá velmi luxusně. Obaly se vyznačují dlouhou životností.

 

Kryty na Iphone

Velmi oblíbený kryt na Iphone je ultratenký 0,3 mm. Kryt spolehlivě ochrání mobil i přes to, že je opravdu tenký. V tomto krytu mobil skvěle vynikne. Působí velmi snadno a mobil je v něm štíhlý.

Sportovní kryty a obaly na mobil

Při sportu je třeba, abyste měli volné ruce. Sportovní pouzdra na mobil umožňují nosit telefon pohodlným způsobem. Mobil můžete mít tak stále při sobě a například si počítat ujeté kilometry nebo spálené kalorie. Pouzdro stačí jednoduše připnout na paži, zápěstí, stehno nebo pas. Pouzdro při pohybu nepřekáží a nestěžuje žádný pohyb. Můžete se tak naplno věnovat svým aktivitám.

Odolné pouzdra

Pokud se věnujete a máte rádi extrémní sporty a aktivity, tak bude pro vás určitě nejlepší si pořídit super odolné pouzdro na mobil. V takovém prostředí je totiž vysoká pravděpodobnost zničení telefonu vlhkostí, prachem, otřesy či pádem. Odolné kryty chrání mobil opravdu před vším. Zachovávají kompletní funkčnost telefonu – používání fotoaparátu, videa, mikrofonu, ID Touch.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *