Noční košilky z vás udělají neodolatelnou

O tom, jak správně vybrat podprsenku, nebo kalhotky už toho bylo napsáno dost. Na internetu i v časopisech koluje mnoho rad a návodů, které vám pomohou k nákupu toho nejlepšího spodní prádlo. Přemýšlely jste ale někdy nad tím, jak správně vybrat noční prádlo? Protože každá chytrá žena ví, že noční košilky, stejně tak jako některé prádélko je oblečení, které je určené hlavně pro muže. Ne, že by je naše silné polovičky nosily, ale jen oni je umí pořádně ocenit. A proto byste se milé dámy měly při koupi tohoto typu oblečení zamyslet nad tím, co vlastně chlapi chtějí a od noční košilky očekávají. Ať už ho má na sobě manželka, milenka, nebo partnerka.

Několik rad, jak vybrat tu nejsvůdnější

Pokud chcete svého milého opravdu překvapit a dopřát mu na Vás nezapomenutelný pohled, mám pro vás několik malých rad, kterými byste se při nákupu mohly řídit. Tak jako první si musíte uvědomit, že košilka musí být dostatečně sexy, a proto zapomeňte na velké množství látky. Pořádně odhalený dekolt, stehna a někdy také část zadečku je zde opravdu nutností. Další věcí je materiál. Bavlna? Flanel? Tak to v žádném případě. Jedině satén, elastický materiál, výšivka a krajky.  Volte také vhodné barvy. Ve většině případů chlapi milují černou, červenou, ale také bílou a různé kombinace k sobě hodících se barev. Samozřejmě vybírejte podle svého vkusu a podle toho, co vám opravdu sluší. V noční košilce byste se měla cítit příjemně, uvolněně a sama o sobě byste si měla myslet, že jste opravdu sexy a neodolatelná. Jenom tak si to o vás bude myslet i ON.

nocni pradlo

Nejlepší košilky od Emanuely

Je jasné, že noční košilky, stejně jako skvělé dámské župany a i ostatní spodní prádlo, můžete v dnešní době nakoupit v mnoha obchodech. Ale pouze jen v některých se jedná o opravdu kvalitní střihy a materiály. Emanuela.cz vám nabízí dámské spodní, noční i erotické prádlo, župany, ale také plavky. Veškeré zboží si v klidu a pohodlí vyberete na jejich eshopu. Jestliže máte strach, že by vám zvolené kousky neseděly, můžete si vše vyzkoušet v kamenném obchodě, ovšem výměna zboží není problém. Emanuela vám zajistí, že i v noci budete vypadat úchvatně a svůdně. Všechny jejich noční košilky mají svůdný střih, takže vaše křivky budou v tom nejlepším oblečení. Oblečte si svůdné prádlo od Emanuely a uvidíte, že tohle ocení opravdu každý chlap.