Nezapomeňte na svatého Valentýna a kupte krásný dárek

Valentýn, svátek všech zamilovaných, je již příští víkend a k tomuto svátku patří samozřejmě nějaký ten dáreček, který by vaší drahou polovičku potěšil. Pokud stále nevíte, co koupit, pak pro vás máme pár tipů.

 

 

 

 

 

Romantickou večeří a procházkou nic nezkazíte

 

Pozvěte svou drahou polovičku na večeři, protože jak se říká, láska prochází žaludkem, a když se člověk nají, je přece jenom spokojenější. Zvláště pak pokud si dal opravdu něco dobrého a ještě k tomu v příjemném prostředí. Den pak můžete ukončit romantickou večerní procházkou.

 

Květiny, dárek jen pro ženy?

 

Stejně jako večeří, nezkazíte nic ani květinami. Pokud ovšem vybíráte dárek pro muže, víme, že to není úplně vhodné. I když kde je řečeno, že květiny musí dostávat jen ženy?

 

Oslaďte partnerovi život

 

Další vhodný dárek na Valentýna může být bonboniéra, která žádnou ženu neurazí. My si myslíme, že neurazí ani muže, který má opravdu rád sladkosti. Třeba na takových skvělých pravých belgických pralinkách si určitě rád pochutná každý.

 

Valentyn2-2016

 

 

Chtělo by to něco originálnějšího?

 

Večeře i bonboniéra se sní, kytky zase zvadnou….Takže pokud hledáte valentýnský dárek, který bude partnerovi či partnerce připomínat tento den, měli byste vybrat něco trvalého. Přesně takové předměty najdete na eshopu italissima.cz, který nabízí dekorace a bytové doplňky. K svátku svatého Valentýna si pro vás připravili zvláštní kategorii s názvem,jak jinak,14.2 Valentýn a zde můžete nakoupit keramiku, sošky, vázy nebolampy či rámečky.

 

Nemusíte se bát, že by se na italissima.cz nenašel dárek jak pro ni, tak pro něho. Protože i muži mají rádi tyhle „drobnůstky“. V sekci sošky by mu mohla udělat radost soška kovové malované lodi v tyrkysové barvě nebo jednoduchá, ale designová lesklá stříbrná loďka.

 

lod

 

Pro muže nebude těžké v tomto eshopu nakoupit, protože výběr je opravdu velký. Co třeba k té krásné kytici koupit také vázu? Nepochybujeme, že bude partnerka nadšená.