Není tržnice jako tržnice – vyzkoušejte Pankrácký Rynek

V dnešní době je kladen důraz na zdravý životní styl. Ten nezahrnuje pouze dostatek pohybu, ale také konzumaci zdravých potravin. V dnešním článku bychom vás proto rádi informovali o jedné pražské tržnici, která se nachází na Pankráci, a je zaměřena na prodej zdravých, kvalitních a vždy čerstvých potravin.

Moje Kredenc, místo, kde nakoupíte ty nejlepší potraviny

Pankrácký Rynek, je počinem Filipa Sajlera, kterého znáte z pořadu Kluci v akci, a jeho součástí je Perfect Bistro, Fast & Healthy a Moje Kredenc, která zahrnuje prodejnu delikates, pekárnu, cukrárnu a bar. Jedná se o velmi příjemné místo, kde můžete nakoupit zdravé a kvalitní potraviny, stavit se na snídani nebo skleničku dobrého vína či kávu. Každý den si vyberete se snídaňového menu, jež se skládá z čerstvých surovin. Moje Kredenc nabízí široký sortiment potravin a nápojů z nejznámějších kulinářských i vinařských destinací.

Samoobslužná restaurace Perfect Bistro

Kromě těchto obchodů stojí určitě za návštěvu Rynku Fast & Healthy a Perfect Bistro, což je samoobslužná restaurace, kde si pochutnáte na kvalitních jídlech s převážně středoevropským zaměřením. Bistro nabízí širokou škálu snídání, svačin, obědů i večeří a Fast & Healthy má v nabídce raw a veganská jídla. Na své si zde proto přijde opravdu každý.

perfect bistro

Nezapomenutelný design

Kromě skvělého jídla a kvalitních produktů vás čeká také originální a nezapomenutelný interiér. Architekti se totiž nechali inspirovat dobou tradičních středoevropských rynků a malebnými francouzskými trhy.

Skvělá dostupnost

Pankrácký Rynek, jak už název vypovídá, najdete na Pankráci, a to přímo u stanice metra hned za nákupním centrem Arkády. Skvělá lokalita je přístupná MHD a díky parkovišti se nemusíte bát přijet ani autem. Otevírací doba je od pondělí do soboty vždy od 8 – 20 hodin, v neděli můžete rynek navštívit od 9 do 20 hodin. Vyzkoušejte Pankrácký Rynek a uvidíte, že zde strávíte příjemné chvíle.