Není keramika jako keramika

V dnešním příspěvku se po dlouhé době vracíme k recenzi tradiční české výroby a náležitě si ji vychutnáme. Pokud patříte k pravidelným čtenářům, víte, že produkty a služby z naší “kotliny” u nás mají přednost. Nebudeme vás již více napínat, dnes budeme psát o bytových doplňcích z keramické dílny Andreas. Keramika zde vzniká tradiční metodami již od roku 1990. Z Votic již vzešlo bezpočet nádherných kousků, které zdobí nejednu domácnost.

 

Keramika putuje k nám! Eshop dostal jedničku!

 

Co by to bylo za recenzi, kdybychom si produkt nemohli řádně ohmatat! Po dlouhých chvílích vybírání v eshopu nás zaujala keramická kočička. U eshopu se na chvíli ještě zastavíme. Musíme zde pochválit jeho přehlednost.Správce si zde dal velkou práci s pečlivým popsáním produktů a jejich nafocením. Nemusíte se zde jistě obávat nakoupit. I naše keramická kočka odpovídá 100% popisu a vzhledu v eshopu.

 

 

Skvělá práce vyžaduje pečlivé zabalení!

 

Po 3 dnech po objednání dorazil produkt k nám a my jsme se již velmi těšili na jeho rozbalení. Produkt dorazil opravdu pečlivě zabalený. Když říkáme pečlivě, tak opravdu myslíme pečlivě. Myslíme si, že produkt byl nedostál úhony ani po hrubším zacházení. Samotný produkt nás nadchnul. Keramika je opravdu kvalitně provedena a při barvení je zde vidět velký důraz na detail. Autor si zde dal jistě velmi záležet na atmosféře, kterou kočka dýchá na své okolí. Kočka po všeobecném prostudování všech redaktorů našla své čestné místo na okně. Se svými 31 centimetry výšky má dokonale ulici před domem pod palcem. A pokud by jste chtěli, můžete kočce pořídit i menší koťátka.

 

keramicka kocka 2

 

Pokud se vám kočka líbí, přípravili jsme pro vás i malou videorecenzi. Najdete ji zde.

 

Máte rádi keramiku a roztomilé doplňky do domácnosti?

 

Odtrhněme se na chvíli od našeho nového člena redakce a pojďme zpět k výrobci. Pokud by vás náhodou nezaujala naše černobílá krasavice, keramika Andreas vám nabídne spoustu dalších solitéru, které obohatí váš interiér. Od keramických květináčů až po vánoční dekorace. Samozřejmě nesmíme opomenout velkou spoustu keramických zvířátek – ptáčků, rybiček, koníků a pejsků. 


Pokud zvažujte koupi doplňků do interiéru, které by dodali vašemu domu či bytu útulnost. Vřele doporučujeme keramiku Andreas a její eshop http://www.keramika-andreas.cz/