Nemůžete darovat květiny osobně? Pak využijte jejich rozvoz

Květiny má ráda snad každá žena a nezáleží na věku. Darovat je znamená darovat lásku a přátelství. Květy se dávají při různých příležitostech, jako jsou narozeniny, svátky, výročí, ale můžete danou osobu obšťastnit jen tak. A víte, že už kytky nemusíte nosit osobně? Nákup, rozvoz květin i doručení můžete udělat online.

Jaké květiny darovat a kterým se vyhnout?

Na výběr máte z celé řady druhů, barev i kombinací. Vždy záleží jen na tom, co si vyberete, co se líbí a jaký druh květin preferuje obdarovaný člověk. Elegantní jsou růže, milé karafiáty, letní slunečnice a krásné různé kombinace spolu se zdobením. Při výběru se vyhněte chryzantémám, které jsou typickou květinou využívanou v době dušiček na hřbitovech. Ty by se zrovna k narozeninám a k oslavě nehodily.

I darování květin má svou etiketu

 Velmi důležitým pravidlem je fakt, že kytice by neměla obsahovat lichý počet květů, pokud je ovšem nepotřebujete na pohřeb. Květina se zásadně nedaruje zabalená v obalu. Kytici byste měli držet v levé ruce, a to z jednoho prostého důvodu, pravou budete obdarovanému v hodně případech gratulovat. Při tom všem nezapomeňte na oční kontakt. Jak už ovšem bylo zmíněno výše, květiny můžete nechat i přivést. V tom případě by měli tuto etiketu ctít i všichni rozvozci.

rozvoz_kvetin

Expresní dodání do hodiny

Jestliže patříte i vy k těm, kteří nestíhají nebo nemohou puget darovat osobně, pak jsou květiny online nejlepší volbou. Květinářství poskytující rozvoz je mnoho, můžete si ovšem vybrat například rozvoz květin Praha, kteří doručují kamkoliv po České republice a zajišťují také expresní doručení po Praze do 60 minut. Objednávku uskutečníte v eshopu na stránkách kytice-expres.cz, telefonicky každý den od 8:00 – 21:00 hodin či emailem. Všechny způsoby jsou jednoduché a vy kvůli objednávce i doručení květin nebudete muset vystrčit nos z domu. Nakupování nebylo nikdy jednodušší.