Nemáte náladu na šaty? Sáhněte po kalhotách nebo šortkách!

I v kalhotách můžete zazářit. Pokud tedy zvolíte nějaké originální. Jaké to jsou?

Černé, bílé, červené, korálové, žluté, ale i smaragdové či kovové. Letošní léto přeje téměř všem barvám. Více se však zaměřte na střih a potisk!

Vysoký pas symbolem elegance

Dámské kalhoty s vysokým pasem jsou v módě už několikátým rokem, ať již s páskem nebo třeba na zavazování. Zvýrazňují totiž proporce a siluetu dokážou „vytáhnout“. Takové kalhoty, obzvláště v kombinaci s halenkou či klasickou košilí, mohou být velmi elegantní. Délku doporučujeme ke kotníkům.

Proužky nejen pro námořníky

In jsou vertikální i horizontální pruhy a to v jakýchkoliv barevných kombinacích. Zajímavá je například modročervená, klasikou pak je modrobílá. Velmi působivé je spojení v podobě kalhot s horizontálními pruhy a košile ve stejných barvách s pruhy vertikálními.

Vracejí se mrkváče!

Už jsme v to ani nedoufali. Někdejší mrkváče jsou zpět! Přehlídkovým molům vládnou elegantní černé nebo tmavé modré s délkami nad i pod kotníky. Ke kratším modelům doporučujeme vysoký podpatek, k těm delším boty spíše bez podpatku.

Na pláž i do kavárny

Jde-li vám v první řadě o pohodlí, sáhněte po modelu se širokými nohavicemi. Ty si totiž můžete vzít téměř kamkoliv. Do kanceláře, kina, kavárny, ale i na pláž. Velmi praktické jsou kalhoty na zavazování, ať již v pase, či na bocích.

Jako na louce

Potisky vládnou šatům, sukním, topům a nevyhýbají se ani kalhotám. Kalhoty s květinovými vzory působí něžně a romanticky. Neomezujte se však jen na ně. Už jste třeba viděli kalhoty s „novinovým“ potiskem? V nich vám určitě nebude hrozit splynutí s davem.

sortky

K létu patří i šortky

Léto bez šortek? To si dokáže představit málokdo. Zapomeňte letos na džínové. Letošní sezoně vládnou jednobarevné šortky z bavlny a elastanu. Žluté, zelené či modré. Nás však přímo uchvátily kouzelné pudrové.