Několik tipů na vánoční dárky pro prarodiče i rodiče

Nákup dárků pro rodiče a prarodiče se někomu může zdát jako noční můra. Věřte ale, že výběr nemusí být zase tak složitý. Chce to zapojit trochu fantazie, vzpomenout si na to, co mají rádi, a pak už stačí jen vyrazit na nákupy. Navíc pro vás dneska máme nějaké tipy na dárky pro prarodiče. Většina dědečků a babiček je v dnešní době dost aktivních, proto zapomeňte na měkké papuče nebo pyžamo.

Babička bude ráda za pomocníka do kuchyně

Ženám se většinou vybírají dárky pro babičku lépe. Ta totiž jistě ocení například nějakého pomocníka do kuchyně. Skvělou volbou je v tomto případě tyčový mixér, který je všestranným pomocníkem. Umí mixovat, sekat i šlehat a jeho ovládání je velmi jednoduché. Pokud vaše babička ráda vaří, uvidíte, že bude nadšená. Dobrým dárkem je rovněž nějaká kosmetika či nové vybavení do koupelny, jako je vysoušeč vlasů.

tycovy_mixer

Dědečkovi pomozte s holením

Složité to nemusí být ani s dárky pro dědečka. Fousy totiž mužům rostou pořád. Kupte mu elektrický holicí strojek a vyberte takový, který je navržen speciálně pro citlivou pokožku. Kůže u starších mužů je citlivá a holení ji ještě více dráždí. S novým holicím strojkem to však nebude žádný problém. Dědeček bude mít hladkou pleť a po zarudnutí nebude ani stopa.

Potěšíte i společným dárkem

Jestliže byste preferovali raději jeden společný dárek, pak můžete zvolit třeba zvlhčovat a čističku vzduchu v jednom, díky kterému se jim bude vždy skvěle a zdravě dýchat. Pro milovníky kávy určitě nakupte kávovar. Nové technologie umožňují velmi jednoduchou manipulaci s přístrojem a vše je maximálně automatické. Takže nemusíte mít strach, že by starší lidé nezvládli jeho ovládání. Kávovar navíc jistě ocení i vaši rodiče.

zvlhcovac_vzduchu

Zabruste někam, kde koupíte dárky i pro rodiče

Nezaujal vás ani jeden náš tip? Pak se zkuste podívat na https://www.philips.cz/c-e/products/vanocni-darky-pro-prarodice, kde na vás čeká více tipů. U Philipsu nakoupíte i dárky pro rodiče. Elektronika se hodí totiž vždycky.