Nejvhodnější prostory pro svatbu i oslavu narozenin

Svatba, stejně jako větší oslava kulatých narozenin, je pro mnoho lidí nezapomenutelným zážitkem na celý život. Pokud v tuto dobu plánujete nějakou takovou událost, měli byste si dobře rozmyslet, kde ji uskutečníte.

Výběru místa na svatbu, stavební hostinu i oslavu narozenin byste měli věnovat dostatek času. Právě prostředí, ve kterém se bude tato velká událost konat, ovlivní celkovou atmosféru i dojem. A to nejen pro hosty, ale i pro samotné novomanžele či oslavence. Jestliže nevíte, jak místo vybrat, pak pro vás máme několik rad i jeden tip, kde v Praze takovou velkou událost zrealizovat.

Před hledáním vhodného místa si rozmyslete několik věcí

Na začátku všeho se rozhodněte, kolik lidí chcete na vaši svatbu nebo oslavu narozenin pozvat. Podle toho vybírejte dostatečné prostory. U svatby je rovněž důležité si uvědomit, zda se bude obřad konat na stejném místě jako oslava. Obojí má totiž své výhody i nevýhody. Mít obřad na stejném místě jako oslavu vám ušetří zařizování a také náklady za dopravu. Má to ovšem i nevýhodu v tom, že si musíte vyřídit na matrice, aby oddávající dorazil na vámi určené místo. U církevního obřadu je to samozřejmě téměř nemožné. U organizování narozenin si s těmito věcmi lámat hlavu nemusíte. V jakém místě bude tedy nejlepší svatba v Praze či vaše oslava narozenin?

svatebni_tabule

Vyberte si Hotel Čertousy s velkou historií

Svatební hostina Praha i oslava narozenin Praha se vydaří, pokud si k těmto příležitostem vyberete Hotel Čertousy nacházející se v Horních Počernicích. Budova hotelu má velmi širokou historii sahající až do roku 1322. Svatba zde bude opravdu nádherným zážitkem pro všechny zúčastněné, stejně jako oslava narozenin. Všechno se může konat v rozlehlém areálu venkovského prostředí. Čeká tady na vás velká zahrada, altán, vinný sklípek, rybník i terasa. Je jen na vás, kde budete chtít trávit čas. V hotelu se nachází i restaurace. Restaurace Praha 9 je samozřejmě přístupná veškeré veřejnosti, ale jejich specializací jsou svatby, oslavy narozenin i firemní akce Praha. Naleznete tady i vhodné konferenční prostory Praha.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *