Nejefektivnější a nejtrvalejší hubnutí bez hladovění

Štíhlé a krásné tělo – která z nás by o něm nesnila. Bohužel jsou v životě různé etapy, které úplně s naším sněním nesouvisí. Třeba vás trápí poporodní kila navíc, kterých se nemůžete zbavit. Nebo jste ve věku, kdy se hormony staly vaším nepřítelem, a zdá se vám, že přibíráte i ze vzduchu. Zkrátka vždycky všechno není tak, jak si představujeme. Asi jste si mnohokrát kladla otázku: „Jak rychle zhubnout?“ V životě ale nejde jen o to jak rychle zhubnout, ale také jak zhubnout zdravě a hlavně, jak dosáhnout toho, abychom štíhlé zůstaly už napořád. Protože zabijákem všech diet je právě JOJO efekt, který se při nesprávném hubnutí objeví ihned potom, co s dietou skončíte.

 

 Jak na to?

Při hubnutí se musíte zbavit svých návyků ve stravování a zapojit do svého života dostatek pohybu. Jenom správně sestavený jídelníček vám zajistí úspěch při shazování přebytečných kil, a proto je nejlepším řešením individuální přístup. Ten ovšem nezískáte, pokud držíte různé diety, které se na vás valí z každé strany. Pouze výživový poradce k vám může přistupovat jako k originálu a sestavit vám takový jídelníček, který vám bude vyhovovat a to hlavně pomocí bioimpendační analýzy a důkladných měření. Pak už stačí stanovit si přiměřený cíl a pořádně se do toho obout. Po celou dobu vašeho snažení s vámi bude výživový poradce, který vám bude pomáhat i při těch těžších chvilkách, bude vám radit, chválit vás i trochu kárat. Zkrátka to bude váš „parťák“ ve špatných i dobrých dnech.

Pokud by se vám tento způsob hubnutí zamlouval, není nic jednoduššího, než navštívit zjistijakzhubnout.cz a objednat se ke konzultaci při které zdarma získáte vytoužený jídelníček, analýzu složení těla i odborné výživové doporučení. Jejich výhodou je to, že mají pobočky po celé České republice a proto na vás čekají ve všech větších městech. Výživový poradce Praha na vás čeká v obchodním centru Palladium, kde ho najdete v NaturHouse. Na stejné pobočce bude také výživový poradce Brno a to na Náměstí Svobody a výživový poradce Ostrava je v obchodním centru Karolína. Tohle je ovšem slabý výčet poboček NaturHouse a mnohem více jich najdete na zjistijakzhubnout.cz. Najděte si tu nejbližší od vašeho domova a začněte hubnout již dnes!