Nedaří se vám stále dosáhnout dokonalé postavy? Jak na to?

Rozhodla jste se, že chcete mít ideální ženskou postavu s vyrýsovanými křivkami, pevnými ňadry a s celkově správně formovanou postavou? Snažila jste se několik měsíců, dosahovala výsledků, ale ještě stále to není ono. Zasekla jste se na „mrtvém“ bodě a nevíte, jak dál, abyste se svou postavou byla ještě více spokojená? Nespoléhejte jen sama na sebe. Obraťte se na profesionály. Najděte si kvalitní fitness.

Jak poznat dobré fitness

Když už se vám nedaří dosáhnout finálního výsledku při vyrýsování postavy, je vhodnou volbou začít navštěvovat fitness. Zejména v Praze je několik desítek fitness a posiloven. Jenže mezi nimi mohou být velké rozdíly. Ne každá posilovna Praha je tak kvalitní, jak byste potřebovali. Myslete na to, že i výběr fitness je velmi důležitý pro váš výsledek. Důležitá jsou zejména 2 základní kritéria.

familystar.cz_kentoyafitness_cz_01

Výbava posilovny

Hlavním kritériem při výběru posilovny je její výbava. I když se to na první pohled nemusí zdát, rozdíly mezi kvalitou posilovacích strojů ve fitness jsou obrovské. S méně kvalitními značkami nelze dosahovat takových výsledků. Naopak stroje od uznávaných výrobců vyhovují začátečníkům i zkušeným kulturistům.  Mezi celosvětově nejuznávanější značky posilovacích strojů do fitness se řadí stroje Grün sport. Takové nejdete například v Kentoya fitness na Praze 10. Důležité také je, aby kromě špičkových posilovacích strojů, bylo ve fitness, dobré zázemí. Opravdu kvalitní fitness studia nabízí i doplňkové služby. Například Kentoya fitness není jen posilovna, ale také solárium Praha, centrum pro masáže a ženám nabízí také služby prodlužování řas.

familystar.cz_kentoyafitness_cz_02

Profesionální personál

Druhým kritériem při výběru fitness by měla být odbornost personálu. Jen zkušení a profesionální trenéři vám mohou při tréninku pomoci, aby vaše cvičení bylo opravdu efektivní. Pokud budete chtít, pomohou vám nastavit tréninkový plán na míru podle toho, zda máte zájem o nabrání svalové hmoty, zvýšení fyzické kondice nebo jen vyrýsování postavy. Odborné poradenství je velmi důležité.

Nezapomínejte ani na to, že při tréninku je důležitý i správný jídelníček. Jak sestavit jídelníček, když chcete vyrýsovat svou postavu, se můžete podívat v tomto článku.