Návrat do dětských let

Kdo z nás by si v dnešním hektické světě nevzpomněl na své dětství a na chvíli se příjemně nezasnil. Dětství je pro většinu z nás doba, na kterou máme velmi pozitivní vzpomínky. Vše bylo hrozně jednoduché, vše bylo na dosah ruky a objevovat nové věci bylo tak zábavné.

Všechno kolem nás bylo hrou a tak se nám i ty nejzákladnější elementy vryly do paměti a nikdy se z ní neztratí. Pro jednoho jsou to nezapomenutelné prázdniny na chalupě, pro druhé dětské kolo a pro někoho třeba tajemný dětský  kufřík, ve kterém ukrýval své poklady. Pro kohokoliv jiného by byl tento dětský kufřík obyčejnou věcí plnou obyčejných maličkostí. Ale pro dítě to byla v tu chvíli ta nejúžasnější věc na celém světě plná těch největších tajemství.

 

kazeto-detsky-kufrik-kitten
 A jak že to vlastně ten dětský kufřík vypadal? Pokud jste nějakou divnou náhodou takovýto kufřík ve své výbavě neměli, tak čtěte o to pozorněji. Konstrukce byl jednoduché, ale bytelné. Nemohlo mu chybět ucho na pohodlné přenášení – přeci jen s ním bylo potřeba občas urazit pěknou dálku. Samozřejmě nepostrádal  malý zavírací mechanismus, který po otevření otevíral světu ten tajemný obsah.  Kufřík většinou zdobili veselé motivy třeba krtečka v kalhotkách.

 

kazeto-detsky-kufrik-pejsek

 Pokud i Vy chcete vrátit čas a přinést dětem něco z toho, co jsme milovali, nebo si jen myslíte že dětský kufřík bude vhodný dárek, neváhejte.  Nenavnadili jsme Vás jen tak pro nic za nic. Samozřejmě tyto kufříky je možné koupit i dnes se spoustou motivů. Vybere si každý a příjemné je , že výrobce tradiční výrobce z Čech. Kvalita je tak zaručena.