Naplánujte si tu nejlepší svatbu

Chystáte se letos uskutečnit nejdůležitější krok ve vašem životě? Plánujete říct svému partnerovi ANO, a tím ztvrdit vaši lásku před rodinou i kamarády? Pořád ještě nevíte, kde se bude vaše svatba konat? Pak si určitě přečtěte dnešní článek.

V minulosti se naši rodiče museli spokojit s úzkým výběrem místa pro obřad a následně i hostinu. Dnes máte opravdu velký výběr a je to jen na vás, zda si zvolíte penzion, úřad, kostel nebo romantickou svatbu na zámku.

Nedělejte kompromisy

Říká se, že je nejvhodnější organizovat svatbu v blízkosti bydliště nevěsty či ženicha. Tohle řešení je praktické, ale ne vždycky je tato lokalita vhodná. Potom byste rozhodně neměli dělat kompromisy a měli byste si zařídit takovou svatbu, o které sníte. Může to sice znamenat vyšší náklady, na druhou stranu svatba vás čeká snad jen jednou v životě. Takže si ji musíte pořádně užít na místě, které se vám líbí. Jeho výběru věnujte dostatek času. Právě prostředí, ve kterém se bude váš den konat, ovlivní celkovou atmosféru i dojem.

Rozmyslete si několik věcí

Před samotným hledáním místa, si musíte rozmyslet, kolik lidí na vaší svatbě bude. Podle toho vybírejte prostory. Rozmyslete si rovněž, zda se bude obřad konat na stejném místě jako oslava. Obojí má jisté výhody i nevýhody. Velkým plusem je snížení nákladů za dopravu. Kde by se tedy váš den měl konat? Nejlepší bude svatba Brno v penzionu Kovárna.

svatba

Skvělou svatbu si užijete v Brně

Penzion Kovárna má jedinečnou atmosféru i interiér, který se hodí nejen na svatby ale i na firemní akce či oslavy narozenin. V penzionu vám zajistí kompletní servis a pomohou naplánovat váš svatební den podle vašich představ. Odpolední program bude probíhat v prostředí vinných sklepů s večeří formou teplého i studeného rautu. Kapacita jídelny je 35 osob, vinný sklep Brno pak umožňuje kapacitu 45 – 50 lidí.  Penzion je v den pořádání svatby pro ostatní hosty uzavřen a samozřejmostí je možnost ubytování. Zkuste si na váš velký den rezervovat penzion Kovárna a uvidíte, že svatba Brno bude tou nejlepší volbou.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *