Nakupte vánoční dárky pro svého muže se slevou

Vánoce se pomalu blíží a vybrat ten správný dárek pro muže není někdy opravdu jednoduché. Zvláště pak, pokud váš vyvolený nemá žádného koníčka. Neznamená to však, že ho musíte každý rok obdarovat ponožkami nebo huňatým svetrem. Někdy stačí málo – zapátrat v okolí, zjistit jeho sny a zaměřit se na jeho povahu. My vám dneska kromě nápadů na dárek, poradíme i to, jak při koupi ušetřit. Tohle je totiž jednoduché, stačí zadat slevový kupón či kód.

Pro technické nadšence nějakou tu vychytávku

Každý moderní muž určitě ocení různé technické vychytávky. Jedním takovým hitem posledních let je speciální kamera do auta, která bude skvělým společníkem na cesty pro všechny řidiče. Kamera slouží k nahrávání nebezpečných situací na silnicích, ale také k různým záznamům z dalekých cest. Kromě kamery můžete samozřejmě koupit také nový mobilní telefon nebo například elektrický holicí strojek. Velké množství elektroniky na jednom místě a navíc se slevou vám teď nabízí slevový kód Alza.

kamera_do auta

Kosmetika pro každého, kdo o sebe rád pečuje

Víme, že kosmetické balíčky nepatří úplně k originálním dárkům. Potěší ale určitě každého muže, který o sebe rád dbá a potrpí si na svou oblíbenou značku či vůni. Voda po holení, deodorant, voňavka, to všechno se slevou. Použijte slevový kupón Krása.cz a kupte přesně to, co si myslíte, že by vašeho partnera potěšilo.

Vtipné spodní prádlo

Pokud každý rok pořizujete svému muži spodní prádlo, tak to zkuste letos jinak. Vyberte boxerky s vtipným potiskem či obrázkem. Z nezajímavého dárku se takto může stát opravdu originální kousek oblečení, který potěší a rovněž rozesměje.

I muži mohou dostat šperk

Muži ve většině případů nosí pouze hodinky, a proto je to jejich jediný šperk. Hodinky jsou synonymem mužnosti a dokážou podtrhnout styl. Sortiment tohoto zboží je opravdu široký a tak určitě vyberete přesně to, co se bude vašemu partnerovi líbit. Použijte k nákupu slevový kód Mall a udělejte mu radost.