Nadčasové návrhy interiérů

Chystáte se stavět, nadešla ta správná chvíle a nyní přemýšlíte jak celou záležitost pojmout? Tak nějak podvědomě cítíte, že pravidlo “co si člověk neudělá sám to nemá” zde tak úplně neplatí? Prošli jste si katalogy typových rodinných domů a nic Vás nezaujalo? A nyní přemýšlíte po oslovení spolehlivého architektonického ateliéru, který Vás celou stavbou provede? Ideálně architekty, kteří Vás provedou celou stavbou, od výběru pozemku až po stavební dozor? Máme pro Vás řešen – atelier Master DESIGN, s.r.o.

Možná si pamatujete, že jsme o MD architektech již v minulosti psali. Nyní bychom Vám rádi přiblížili i další služby, které Vám mohou nabídnout a které pro Vás budou také jistě užitečné. Jednou z nich jsou návrhy interiérů.

 

navrh-interieru-pro-rodinny-dum-v-beskydech

Návrh interiéru Vám MD architekti nabídnout jako součást celkového návrhu Vašeho domu, nebo samozřejmě v případě zájmu také separátně. Na jejich webových stránkách si můžete prohlédnout několik velmi zdařilých ukázek. Co Vás jistě potěší a co nás zaujalo, tak pro vizualizaci svých návrhů využívají nejmodernější počítačovou techniku, která navržený interiér zobrazí ve fotorealistické kvalitě.

 

Pokud zrovna neřešíte interiér, ale potřebujete navrhnout zahradu či již stávající zvelebit, i zde jsou schopni MD architekti nabídnout součinnost. Ve svém portfoliu služeb nabízí návrhy zahrad.

vizualizace-zahrady

Pokud Vás zaujal náš předchozí vstup do světa moderní architektury a dnes jsme Vám opět rozkryli další možnosti, budeme rádi, když si prohlédnete sami webové stránky MD architektů. Doporučujeme nevynechat sekci rady architekta s rady projektanta. Je to takový předkrm spousty dalších rad, které jistě dostanete při spolupráci s tímto ateliérem. Vězte, že pro tyto rady nebudete muset daleko. Jejich pobočky naleznete v Praze, Ostravě, Brně a v Českých Budějovicích. Tak neváhejte!

 

luxusni-bungalov-s-plochou-strechou-osnice