Nadčasové návrhy interiérů

Chystáte se stavět, nadešla ta správná chvíle a nyní přemýšlíte jak celou záležitost pojmout? Tak nějak podvědomě cítíte, že pravidlo “co si člověk neudělá sám to nemá” zde tak úplně neplatí? Prošli jste si katalogy typových rodinných domů a nic Vás nezaujalo? A nyní přemýšlíte po oslovení spolehlivého architektonického ateliéru, který Vás celou stavbou provede? Ideálně architekty, kteří Vás provedou celou stavbou, od výběru pozemku až po stavební dozor? Máme pro Vás řešen – atelier Master DESIGN, s.r.o.

Možná si pamatujete, že jsme o MD architektech již v minulosti psali. Nyní bychom Vám rádi přiblížili i další služby, které Vám mohou nabídnout a které pro Vás budou také jistě užitečné. Jednou z nich jsou návrhy interiérů.

 

navrh-interieru-pro-rodinny-dum-v-beskydech

Návrh interiéru Vám MD architekti nabídnout jako součást celkového návrhu Vašeho domu, nebo samozřejmě v případě zájmu také separátně. Na jejich webových stránkách si můžete prohlédnout několik velmi zdařilých ukázek. Co Vás jistě potěší a co nás zaujalo, tak pro vizualizaci svých návrhů využívají nejmodernější počítačovou techniku, která navržený interiér zobrazí ve fotorealistické kvalitě.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

 

Pokud zrovna neřešíte interiér, ale potřebujete navrhnout zahradu či již stávající zvelebit, i zde jsou schopni MD architekti nabídnout součinnost. Ve svém portfoliu služeb nabízí návrhy zahrad.

vizualizace-zahrady

Pokud Vás zaujal náš předchozí vstup do světa moderní architektury a dnes jsme Vám opět rozkryli další možnosti, budeme rádi, když si prohlédnete sami webové stránky MD architektů. Doporučujeme nevynechat sekci rady architekta s rady projektanta. Je to takový předkrm spousty dalších rad, které jistě dostanete při spolupráci s tímto ateliérem. Vězte, že pro tyto rady nebudete muset daleko. Jejich pobočky naleznete v Praze, Ostravě, Brně a v Českých Budějovicích. Tak neváhejte!

 

luxusni-bungalov-s-plochou-strechou-osnice

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *