Načerpejte novou energii a zhubněte v lázních Jupiter

Nechte se hýčkat a dopřejte si příjemné chvíle bez starostí v pražských lázních Jupiter. Při uklidňující proceduře můžete pomoci svému tělo vylučovat toxiny a podpořit přirozené odbourávání tuků. Jaké zážitky na vás čekají a z čeho všeho můžete vybírat?

 

Lymfatické masáže pro zdravé a krásné tělo

 

Lymfa má v těle za úkol vyplavovat a odstraňovat škodlivé odpadní látky, jejichž hromadění může mít spoustu nepříjemných důsledků. Lymfatické masáže jí pomáhají rozproudit a podpořit přirozenou čistící schopnost organismu. Velmi vhodné je například pro málo se pohybující lidi se sedavým zaměstnáním, nebo pro lidi, kteří trpí nadměrným zadržováním vody. Nedostatečný průtok lymfy může mít za důsledek i estetické problémy, jako jsou potíže s pletí a celulitida. Pravidelnélymfatické masáže pomáhají redukovat celulitidu a slouží k lepšími prokrvení pokožky, která vypadá zdravěji a je odolnější. Dalším pozitivním efektem je zlepšení přirozeného odbourávání tuků.

 

Buďte štíhlí s bezbolestnou liposukcí

 

Neinvazivní bezbolestná liposukce slouží k nechirurgickému odstranění tuku bez bolesti a rizika vzniku jizev. Nechirurgická liposukce spolu s dalšími procedurami pomáhá s tvarováním postavy a odbouráváním podkožního tuku. Velmi důležitá je i podpora organismu pro spalování tuku, který se usazuje mezi orgány a může být velmi škodlivý. Při neinvazivní liposukci dochází k mechanickému rozmělnění tukových buněk, ze kterých se uvolní tukové kapičky, které tělo postupně vyloučí.

 

Dokonalý odpočinek při masážích Hammam

 

Když vyzkoušíte masáže Hammam, na vlastní kůži pocítíte, jaké to je doopravdy se uvolnit, nechat ze sebe spadnout veškeré napětí a relaxovat. Zapomenete na všechno co vás trápí a dostanete se do příjemného snu, ze kterého se nebudete chtít probudit. Jedná se o exotickou masáž s původem v Turecku, při které se na celé tělo aplikuje očistná pěna, kterou se provádí masáž.