Na poslední dny prázdnin přihlaste své dítě na příměstský tábor

Ještě 14 dní a letní prázdniny 2017 jsou u svého konce. Pro děti to jistě nebude úplně radostný okamžik, ale co si budeme povídat, mnozí rodiče si jistě oddechnou. Protože právě o letních prázdninách mnoho rodičů řeší, kam s dětmi. Pokud k nim patříte i vy a ještě nevíte, kdo vám poslední dny prázdnin vaše dítě pohlídá, pak zvolte příměstský tábor. Právě tady je o hlídání i o zábavu pro děti postaráno. Ve většině případů probíhají příměstské letní tábory v dětském centru. Do centra dítě jednoduše ráno odvedete a odpoledne si pro něho zase přijdete.

Příměstský tábor v Brně bude bavit všechny děti

Jste z Brna nebo jeho okolí a máte děti, které potřebují zbytek prázdnin pohlídat? Pak rozhodně zkuste příměstský tábor v Brně, a to ve skvělém dětském centru BRuNO family park, ve kterém probíhají i různé kroužky a akce pro děti. Pro své ratolesti si můžete vybrat z různých typů příměstských táborů. Čeká na ně například Youtuberský, taneční nebo pohybový tábor.

BRuNO family park je také skvělým místem pro oslavu narozenin

Díky široké nabídce dětského centra BRuNO family park vaše dítě stráví zbytek prázdnin smysluplně, stihne se ještě seznámit s novými kamarády a naučit se i novým věcem. Tento zábavní park najdete v Brně – Slatině a kromě táborů tady na vaše děti čekají tunely, chodby, trampolíny, obrovská síť, plovoucí lodičky nebo autodrom. Skvělou volbou je v těchto prostorách i uspořádání oslavy narozenin.

narozeniny

Program začíná vždy v osm hodin

V zábavním parku stojí příměstské tábory 2017 od 1 960 do 3 500 Kč.  V této ceně je zahrnutý jak vstup na atrakce, tak dvě svačiny, oběd, pití na celý den, animační program i pojištění. Své děti můžete do centra přivést od půl osmé a doba vyzvednutí je mezi půl pátou až pátou hodinou. Program startuje od osmi hodin.

Netrapte se tím, kdo vám pohlídá děti o prázdninách a vyberte jim některý z nabízených příměstských táborů. Uvidíte, že vaše ratolest bude spokojené a na letošní prázdniny bude dlouho vzpomínat.